Trwa ładowanie...

"Dzień dobry TVN": Ania Bałon o pracy, maturze i zazdrosnych koleżankach

"Dzień dobry TVN": Ania Bałon o pracy, maturze i zazdrosnych koleżankachŹródło: AKPA
d1y7kg2
d1y7kg2

Ania Bałon wyznała, że po zakończeniu ”Top model”, jej życie bardzo się zmieniło. Choć dziewczyna nie wygrała programu jej kariera w modelingu nabrała rozpędu. Ania ma tyle zawodowych propozycji, że pod wielkim znakiem zapytania stoi zarówno studniówka, jak i egzamin dojrzałości tegorocznej maturzystki. Początkująca modelka nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, jednak dzielnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami. Ze strony najbliższych i pedagogów może liczyć na wsparcie, chociaż zawsze znajdą się też zazdrosne koleżanki, które pamiętają Anię Bałon sprzed programu.

Finalistka 2. edycji ”Top model” była gościem porannego programu ”Dzień dobry TVN”. W rozmowie z Jolantą Pieńkowską opowiedziała jak radzi sobie po zakończeniu programu, który niespodziewanie wywrócił jej życie do góry nogami. Na pytanie o plany związane z edukacją i czekającą ją maturę Ania przyznała, że nie podjęła jeszcze decyzji o przystąpieniu do egzaminu w maju:
- Ja zawsze miałam ambicję żeby zdawać maturę, ale to jest jeszcze kwestia do obgadania.[...] W takcie ”Top model” myślałam, że (program przyp.red.) skończy się, wrócę do szkoły, do normalnego życia, a teraz się okazało, że mam propozycje, zlecenia i trochę więcej czasu muszę spędzać w Warszawie, w związku z tym mniej czasu mam na szkołę w Opolu - przyznała dziewczyna.

Jak się okazuje, nie tylko podejście do tegorocznej matury jest niepewne, ale nawet udział Bałon w tradycyjnym balu studniówkowym nie jest potwierdzony:
- Chciałabym iść (na studniówkę, przyp. red.) chyba że, jeszcze coś mi dojdzie, coś w Warszawie, bo jeżeli dostaję jakieś zlecenie, to niczego nie ignoruję i wtedy jestem w Warszawie - wyznała Ania.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Na pytanie, jak Ania odnajduje się w nowej rzeczywistości i kompletnie obcej Warszawie, w której spędza coraz więcej czasu, modelka odpowiedziała, że może liczyć na ogromne wsparcie ze strony najbliższych i życzliwość koleżanek z programu. Zwłaszcza te, które mieszkają w Warszawie chętnie pomagają jej w trakcie zawodowych pobytów w stolicy. Jednak w licznym gronie znajomych są też tacy, którzy zazdroszczą Ani Bałon sukcesów:
- Te prawdziwe koleżanki mnie wspierają, a takie niektóre są zazdrosne. [...] Takie osoby są najczęściej zazdrosne, które pamiętają mnie z tamtych czasów (sprzed programu przyp. red.) - dodała Bałon.

d1y7kg2

Jak jednak przyznała w rozmowie, złośliwości zazdrosnych znajomych z Opola nie są dla niej uciążliwe, gdyż coraz mniej czasu spędza w rodzinnym mieście i zwyczajnie nie ma czasu na towarzyskie spotkania.

Nadchodzący rok zapowiada się dla Ani wyjątkowo pracowity. Jak zdradziła modelka, być może wyjedzie za granicę, co jeszcze nie jest do końca potwierdzone. Na pewno jednak wystąpi na początku stycznia w dwóch pokazach: Deni Cler i Krzysztofa Stróżyny.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d1y7kg2

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1y7kg2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y7kg2