Trwa ładowanie...
d125bzb

#dziejesienazywo: Włodzimierz Matuszak wciąż jest utożsamiany z proboszczem z "Plebanii"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#dziejesienazywo: Włodzimierz Matuszak wciąż jest utożsamiany z proboszczem z "Plebanii"
(AKPA)
d125bzb

O tym, jak trudno aktorom oderwać się od wizerunku granego przez siebie bohatera, przekonał się na własnej skórze Włodzimierz Matuszak. Artysta przez wiele lat wcielał się w proboszcza w serialu "Plebania", by teraz zamienić koloratkę na więzienne dresy w filmie "Git". W rozmowie z Patrycją Wanat w programie #dziejesienazywo telewizyjny gwiazdor wyjawił, że wciąż postrzegany jest jako ksiądz. Jak na to reaguje?

Serial "Plebania" był emitowany przez 12 lat. To jedna z najpopularniejszych polskich produkcji telewizyjnych, która doczekała się grona wiernych odbiorców. Ci mogli śledzić losy ulubionych bohaterów przez ponad 1800 odcinków. Mimo że zdjęcia do hitu TVP nie są już realizowane, powtórki produkcji nadal cieszą się dużym zainteresowaniem widzów.

Włodzimierz Matuszak, który wcielił się w rolę proboszcza Antoniego Wójtowicza, potwierdza ogromną siłę oddziaływania serialu. Okazuje się, że fani telenoweli wciąż biorą go za duchownego. A to prowadzi do wielu zaskakujących sytuacji. Jakich?

d125bzb

By się tego dowiedzieć, zobaczcie zamieszczony powyżej fragment programu #dziejesienazywo.

d125bzb

Podziel się opinią

Share
d125bzb
d125bzb