ycipk-4d2pn9

#dziejesięjesienią. Lewandowska o walce z hejtem i wyzwanie dla Kwiatkowskiego

- Pracuję dla pasji, nie dla pieniędzy – powiedziała Anna Lewandowska. Sportsmenka i bizneswoman była jednym z gości prezentacji jesiennych nowości w WP. Na scenie i w kulisach wiele się działo. Jacek Gmoch pokazał, że ma talent do kabaretu, a Dawid Kwiatkowski przyznał, kogo najbardziej boi się w życiu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ramówka WP. Dawid Kwiatkowski sprawdził, na czym polega nowy program Pudelka.
Ramówka WP. Dawid Kwiatkowski sprawdził, na czym polega nowy program Pudelka. (AKPA)
ycipk-4d2pn9

Jesienią w WP czeka na widzów sporo nowości, ale także już znanych, sprawdzonych programów. To było nasze święto, które postanowiliśmy celebrować w towarzystwie przyjaciół z mediów, biznesu, ale i show-biznesu. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Dorota Gawryluk, Hanna Lis, Anna Lewandowska i Marina.

Ale najważniejsze i tak było to, co działo się na scenie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jesienna ramówka Wirtualnej Polski. Kulisy polskiej polityki, technologia, show-biznes i gotowanie

ycipk-4d2pn9
fot. AKPA AKPA
Podziel się

O hejcie i zbliżających się wyborach

W jesiennej ramówce WP nie może zabraknąć polityki. Nie ma się czemu dziwić. Zbliżające się wybory to gorący czas w Polsce. Komentarzy polityków i ekspertów będzie można posłuchać w znanym już widzom programie "Newsroom", który Wirtualna Polska tworzy razem z redakcją Polsat News.

#Newsroom zagląda za kulisy polskiej sceny politycznej i składa się z dwóch części. Pierwsza to rozmowa z bohaterem najważniejszego wydarzenia minionego tygodnia, zaś drugą są komentarze na temat pozostałych najciekawszych tematów politycznych. Emisja w każdą niedzielę o godz. 18:00.

ycipk-4d2pn9
fot. AKPA AKPA
Podziel się

O programie na scenie opowiadali redaktor naczelny WP Tomasz Machała i Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Ważną sprawą przed zbliżającymi wyborami jest to, by walczyć z mową nienawiści. Dyskusje polityków często odbiegają od przyjętych norm. Przypomnieliśmy o naszej kampanii, a także pokazaliśmy towarzyszący jej klip.

ycipk-4d2pn9

O hejcie na scenie opowiedziała też Anna Lewandowska, jedna z bohaterek programu Nino Dżikiji, czyli "Nino o biznesie". Lewandowska dobrze wie, jak to jest zmagać się z hejtem. – Nie godzę się na mowę nienawiści. Konstruktywna krytyka? Owszem. Biorę ją na klatę – powiedziała.

fot. AKPA AKPA
Podziel się

Hanna, przyjaciele i nowości

Wśród nowości w ofercie programowej Wirtualnej Polski pojawią się też inne formaty wideo. Jednym z nich jest program "Czy to się opłaca?”. Będziemy w nim testować wszystkie te produkty, z którymi mamy do czynienia na co dzień, jak np. sprzęt gospodarstwa domowego. A od tego niedaleko już do… gotowania.

ycipk-4d2pn9

Specjalnie dla Wirtualnej Polski nowy program poprowadzi Hanna Lis. Dziennikarka w "Hanna i przyjaciele" będzie gotować w towarzystwie znanych. Jakich gości zaprosiła do swojej kuchni na wspólne pichcenie? Zobaczymy m.in. Joannę Przetakiewicz i Małgorzatę Rozenek.

fot. AKPA AKPA
Podziel się

Jak przyznała Hanna Lis, przy gotowaniu rozmowy wyglądają zupełnie inaczej. Nie będzie nic o polityce, za to sporo o codziennym życiu. – Małgosia Rozenek nawet uroniła kilka łez. I wcale nie dlatego, że kroiła wtedy cebulę – stwierdziła prowadząca.

Nowością będzie także program "Pudelko", przygotowywany przez Michała Dziedzica z redakcji Pudelka. Tytułowe "pudelko" skrywa różne przedmioty, które zaproszony do programu gość musi zidentyfikować tylko poprzez dotyk. Spróbowaliśmy, jak poradziłby sobie z takim zdaniem Dawid Kwiatkowski. Przy okazji piosenkarz przyznał, czego się najbardziej boi. – Zdecydowanie mojej mamy. Czy ona jest w tym pudełku? – żartował Kwiatkowski.

ycipk-4d2pn9
fot. AKPA AKPA
Podziel się

Z zadaniem poradził sobie śpiewająco. Muzyczny akcent w postaci krótkiego koncertu też wypadł świetnie. Jak tu się dziwić, że ten chłopak ma tylu fanów?

Show na jesień

Dawid Kwiatkowski mógł skraść całe show, ale było jeszcze kilka gwiazd w kolejce, by tego dokonać. Chyba nikt nie spodziewał się, że ogromnym dystansem do siebie wykaże się Sarsa, a także… Jacek Gmoch.

Podczas konferencji programowej chłopaki z kabaretu Chyba zaimprowizowali krótki skecz, a już na początku skomentowali, że najważniejszym osiągnięciem dla nich będzie rozśmieszenie Jacka Gmocha. Słynnego piłkarza, trenera i komentatora będziecie mogli oglądać w programach wideo sygnowanych logo Sportowych Faktów.

fot. AKPA AKPA
Podziel się

Tej jesieni zobaczymy też kolejne odcinki programów "Druga Połowa", w którym to kobiety są specami od piłki nożnej, i "Bez Hamulców" - najlepszego magazynu najlepszej ligi żużlowej na świecie.

Więcej o tym, co będzie można zobaczyć od jesieni w WP przeczytacie w naszym tekście. Zapowiedzi nowych programów, a także pierwsze odcinki można sprawdzić na naszej stronie internetowej dedykowanej programom wideo. Oglądajcie razem z nami!

fot. AKPA AKPA
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4d2pn9

ycipk-4d2pn9
ycipk-4d2pn9