#dziejesięjesienią: Dawid Kwiatkowski i Sarsa wystąpili na żywo

#dziejesięjesienią: Dawid Kwiatkowski i Sarsa wystąpili na żywo
Źródło zdjęć: © AKPA

23.09.2019 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powrót znanych i lubianych oraz zupełnie nowe programy - tego można się spodziewać po jesiennych planach WP. Na specjalnej konferencji #dziejesięjesienią omówiono przygotowane atrakcje, a część formalną uświetniły dwa świetne występy na żywo Sarsy i Dawida Kwiatkowskiego.

Jesienią w WP czeka na widzów sporo nowości, ale także już znanych, sprawdzonych programów. Wszystko to zostało zaprezentowane na specjalnej konferencji. To było nasze święto, które postanowiliśmy celebrować w towarzystwie przyjaciół z mediów, biznesu, ale i show-biznesu. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Dorota Gawryluk, Hanna Lis, Anna Lewandowska i Marina.

Jedną z nowości programowych WP będzie "Pudelko", przygotowywane przez Michała Dziedzica z redakcji Pudelka. Tytułowe "pudelko" skrywa różne przedmioty, które zaproszony do programu gość musi zidentyfikować tylko poprzez dotyk. Spróbowaliśmy, jak poradziłby sobie z takim zdaniem Dawid Kwiatkowski. Przy okazji piosenkarz przyznał, czego się najbardziej boi. – Zdecydowanie mojej mamy. Czy ona jest w tym pudełku? – żartował Kwiatkowski.

Dawid Kwiatkowski uświetnił konferencję WP występem na żywo. To samo zrobiła Sarsa, która uczestniczyła w prezentacji kolejnego programu WP – "W łóżku z Oskarem".

W jesiennej ramówce WP nie może zabraknąć polityki. Zbliżające się wybory to gorący czas w Polsce. Komentarzy polityków i ekspertów będzie można posłuchać w znanym już widzom programie "Newsroom", który Wirtualna Polska tworzy razem z redakcją Polsat News.

Newsroom zagląda za kulisy polskiej sceny politycznej i składa się z dwóch części. Pierwsza to rozmowa z bohaterem najważniejszego wydarzenia minionego tygodnia, zaś drugą są komentarze na temat pozostałych najciekawszych tematów politycznych. Emisja w każdą niedzielę o godz. 18:00.

Na scenie pojawiła się Anna Lewandowska, jedna z bohaterek programu Nino Dżikiji, czyli "Nino o biznesie". Wśród nowości w ofercie programowej Wirtualnej Polski pojawią się też inne formaty wideo. Jednym z nich jest program "Czy to się opłaca?”. Będziemy w nim testować wszystkie te produkty, z którymi mamy do czynienia na co dzień, jak np. sprzęt gospodarstwa domowego. A od tego niedaleko już do… gotowania.

Specjalnie dla Wirtualnej Polski nowy program poprowadzi Hanna Lis. Dziennikarka w "Hanna i przyjaciele" będzie gotować w towarzystwie znanych. Jakich gości zaprosiła do swojej kuchni na wspólne pichcenie? Zobaczymy m.in. Joannę Przetakiewicz i Małgorzatę Rozenek.

Podczas konferencji programowej chłopaki z kabaretu Chyba zaimprowizowali krótki skecz, a już na początku skomentowali, że najważniejszym osiągnięciem dla nich będzie rozśmieszenie Jacka Gmocha. Słynnego piłkarza, trenera i komentatora będziecie mogli oglądać w programach wideo sygnowanych logo Sportowych Faktów.

Tej jesieni zobaczymy też kolejne odcinki programów "Druga Połowa", w którym to kobiety są specami od piłki nożnej, i "Bez Hamulców" - najlepszego magazynu najlepszej ligi żużlowej na świecie.

Więcej o tym, co będzie można zobaczyć od jesieni w WP, przeczytacie w naszym podsumowaniu. Zapowiedzi nowych programów, a także pierwsze odcinki można sprawdzić na naszej stronie internetowej dedykowanej programom wideo. Oglądajcie razem z nami!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także