Trwa ładowanie...
d31icia

"Dynastia": nowe twarze znanych bohaterów. Tak teraz będzie wyglądała Cristal?

Stacja CW odsłania kolejne karty swojej nowej produkcji, odświeżonej wersji "Dynastii". Kogo zobaczymy w roli nowej Cristal?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dynastia": nowe twarze znanych bohaterów. Tak teraz będzie wyglądała Cristal?
(Getty Images)
d31icia

Wiemy już coraz więcej, jak będzie wyglądać nowa wersja "Dynastii". Jedną z głównych ról, Cristal - żonę Blake’a Carringtona, a zarazem macochę Fallon Carington, otrzymała Nathalie Kelley. Aktorka jest znana polskim widzom z występu w filmie „Szybcy i wściekli: Tokyo Drift” oraz seriali „The Vampire Diaries” oraz „UnReal”.

"Dynastia", realizowany dla telewizji ABC w latach 1981 - 1989 serial, był na przełomie lat 80. i 90. w Polsce jednym z największych telewizyjnych hitów. W głównych rolach występowali John Forsythe oraz Linda Evans i Joan Collins. Przez produkcję przewinęli się również Heather Locklear, George Hamilton i Billy Campbell. Nad realizacją nowej wersji "Dynastii" czuwać mają Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz Sallie Patrick. Projekt wspierać będą twórcy oryginału - Esther Shapiro i Richard Shapiro. Akcja będzie rozgrywać się współcześnie. Bohaterami znowu będą członkowie bogatych rodzin Carringtonów i Colbych, walczący o przejęcie kontroli nad fortuną. Widzów czekają jednak pewne zmiany. Historia przedstawiona zostanie głównie z perspektywy córki Blake'a Carringtona: Fallon Carrington oraz jego żony Cristal o hiszpańskich korzeniach.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d31icia

Zobacz także: Na co warto czekać? Gorące serialowe premiery 2017

d31icia

Podziel się opinią

Share

d31icia

d31icia