Trwa ładowanie...
film
20-07-2009 13:22

Dwugodzinny film rozpocznie szósty sezon "Dr House'a"

Share
Dwugodzinny film rozpocznie szósty sezon "Dr House'a"Źródło: Fox Broadcasting Co
d11tn18

David Shore, scenarzysta i producent serialu "Dr House" ujawnił czego możemy się spodziewać po pierwszych odcinkach szóstej serii, która wystartuje 21 września.

- Nowy sezon rozpoczniemy od dwugodzinnego filmu, wyreżyserowanego przez producentkę "Dr HouseHouse'a" Katie Jacobs - powiedział David Shore. - To będzie coś naprawdę fajnego, prawie cały odcinek będzie rozgrywać się w szpitalu psychiatrycznym.

- House nie zmieni się w kogoś innego. Widzowie mogą być o to spokojni, tak się nie stanie. Nadal będzie tym samym Housem, zmieni się może to, że trochę bardziej desperacko i agresywnie będzie starał się o lepsze życie.

d11tn18

- Chcemy być szczerzy w tej kwestii, chcemy pokazać w autentycznym świetle sytuację, w której znalazł się House - wyjaśnia David Shore. - To co z pewnością się wyjaśni w szóstym sezonie, to jaki realny wpływ House ma na swój szpital i jak bardzo będzie mu zależało na powrocie do normalności. Oczywiście, mając do czynienia z geniuszem takim jak House, niezależnie od jego stanu psychicznego, trudno będzie ignorować to, co ma do powiedzenia.

d11tn18
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11tn18
d11tn18