Trwa ładowanie...

''Dwoje do poprawki'': Streep i Jones zakochani - lepiej późno niż później! [wideo]

''Dwoje do poprawki'': Streep i Jones zakochani - lepiej późno niż później! [wideo]
d4aidfc
d4aidfc
14 września na ekranach polskich kin zadebiutuje komedia romantyczna z niezwykłą obsadą. W filmie "Dwoje do poprawki" stare małżeństwo z problemami koncertowo odgrywają Meryl Streep i Tommy Lee Jones. Czy warto wybrać się no tę propozycje kina? Oddajmy głos odtwórcom głównych bohaterów!

Meryl Streep i Tommy Lee Jones opowiadają o filmie

Meryl Streep („Mamma Mia!”, „To skomplikowane”) i Tommy Lee Jones („Faceci w czerni”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”) dają koncert popisowej gry jako małżonkowie z długim stażem w filmie „Dwoje do poprawki” (w kinach od 14 września). Partneruje im Steve Carell („Mała miss”, „40-letni prawiczek”), wcielający się w doktora Felda, słynnego terapeutę, którego legendarny azyl w Maine wydaje się być jedyną i ostatnią nadzieją na uratowanie związku głównych bohaterów – Kay i Arnolda. Carell żartował, że przygotowując się do występu, „czytał Freuda, Junga oraz innych najwybitniejszych psychiatrów i sam chodził na terapię przez siedem lat – wszystko dla tej roli”. Ale prawdą jest też, że niełatwa sytuacja Kay i Arnolda niejednej małżeńskiej parze może wydać się bardzo znajoma.

– Myślę, że to właśnie sprawia, że ten film jest zabawny – mówił Carell. – Ludzie widzą, przez co przechodzą Kay i Arnold, utożsamiają się z tym i potrafią się z tego śmiać. Producent wykonawczy Nathan Kahane zauważał: – W każdym małżeństwie pojawiają się wyzwania, a „Dwoje do poprawki” pokazuje, jak łatwo się pozwala, by ulotniła się magia oraz jak trudno znów ją odnaleźć. To bez wątpienia bardzo uniwersalna historia, w której udało się uchwycić małżeńskie wzloty i upadki. – Ogląda się ją jak uczciwy obraz małżeństwa, w którym jest miejsce na ból i na śmiech – podsumowywał producent Todd Black. – Mieliśmy nadzieję, że nasz film będzie pretekstem do rozmów towarzyskich na temat życia małżeńskiego: jak jest skomplikowane i jak wiele wysiłku wymaga od każdej ze stron, by wszystko się ułożyło.

d4aidfc

Kay (Streep) i Arnold (Jones) są do siebie bardzo przywiązani, ale po kilkudziesięciu latach małżeństwa Kay odczuwa potrzebę dodania szczypty pikanterii do ich związku. Gdy dowiaduje się, że w niewielkim mieście uznany specjalista (Carell) prowadzi skuteczne terapie małżeńskie, usiłuje namówić sceptycznego męża, aby udał się z nią na tygodniowy turnus. Już samo przekonanie upartego Arnolda, by ruszył się z domu, jest niełatwym zadaniem. Jednak prawdziwym wyzwaniem dla obojga okaże się moment, gdy będą musieli na nowo rozniecić iskrę, dzięki której dawno temu postanowili być razem.

„Dwoje do poprawki” w kinach od 14 września!

d4aidfc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aidfc