Trwa ładowanie...
d2d8iuy

Dwóch zwycięzców 10.edycji "Mam Talent". Wojewódzki i młody akordeonista

Jedno zdjęcie - dwóch wygranych X edycji "Mam Talent". Pierwszy z nich to zwycięzca nagrody głównej, akordeonista, Lukas Gogol. Drugi z nich to "Król TVN" - Kuba Wojewódzki, który w jubileuszowym odcinku finałowym zajął miejsce 4 jurora i brylował swoimi komentarzami. Obaj panowie na zdjęciu prezentują się świetnie i sympatycznie. Z tym, że zdaniem Wojewódzkiego, Gogol nie był faworytem do wygranej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (East News, Fot: Adam Guz/Reporter)
d2d8iuy

Niezwykły akordeonista Lukas Gogol nie był faworytem Wojewódzkiego podczas finału. Kuba krótko skomentował jego występ: - Granie na akordeonie to odwaga, to tak jak ukraść rower ojcu Mateuszowi, bardzo proszę o głosy na Magdę Anders - skomentował Kuba. Po występie młodego muzyka i apelował o oddawanie głosów inną uczestniczkę.

Wojewódzki w trakcie miał innego faworyta, ale zawsze miał słabość do muzyków startujących w talent show. Po ogłoszeniu werdyktu zrobił sobie wspólne zdjęcie z Lukasem. Pod opublikowaną na oficjalnym profilu na Facebooku fotografią złożył oficjalne gratulacje zwycięzcy i określił go mianem "utalentowanego".

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2d8iuy

Podziel się opinią

Share
d2d8iuy
d2d8iuy