Trwa ładowanie...

Dwóch zwycięzców 10.edycji "Mam Talent". Wojewódzki i młody akordeonista

Jedno zdjęcie - dwóch wygranych X edycji "Mam Talent". Pierwszy z nich to zwycięzca nagrody głównej, akordeonista, Lukas Gogol. Drugi z nich to "Król TVN" - Kuba Wojewódzki, który w jubileuszowym odcinku finałowym zajął miejsce 4 jurora i brylował swoimi komentarzami. Obaj panowie na zdjęciu prezentują się świetnie i sympatycznie. Z tym, że zdaniem Wojewódzkiego, Gogol nie był faworytem do wygranej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dwóch zwycięzców 10.edycji  "Mam Talent". Wojewódzki i młody akordeonistaŹródło: East News, fot: Adam Guz/Reporter
d41wclw
d41wclw

Niezwykły akordeonista Lukas Gogol nie był faworytem Wojewódzkiego podczas finału. Kuba krótko skomentował jego występ: - Granie na akordeonie to odwaga, to tak jak ukraść rower ojcu Mateuszowi, bardzo proszę o głosy na Magdę Anders - skomentował Kuba. Po występie młodego muzyka i apelował o oddawanie głosów inną uczestniczkę.

Wojewódzki w trakcie miał innego faworyta, ale zawsze miał słabość do muzyków startujących w talent show. Po ogłoszeniu werdyktu zrobił sobie wspólne zdjęcie z Lukasem. Pod opublikowaną na oficjalnym profilu na Facebooku fotografią złożył oficjalne gratulacje zwycięzcy i określił go mianem "utalentowanego".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d41wclw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41wclw