Trwa ładowanie...
charlie sheen

"Dwóch i pół" nie przetrwa bez Charliego Sheena

Share
"Dwóch i pół" nie przetrwa bez Charliego Sheena
Źródło: TVN
d2ddnc7

Gwiazda serialu *"Dwóch i pół", Holland Taylor, obawia się, że Charlie Sheen wycofa się z występów w telewizyjnym przeboju.*

Aktorka, która w serialu wciela się w postać Evelyn Harper, matki Charliego Harpera (w tej roli Sheen), twierdzi, że telewizja Warner Bros. powinna hojniej płacić Sheenowi.

- To loteria - zdradza Taylor. - Ludzie z Warnera muszą zrozumieć, że powinni stosownie wynagradzać Charliego. On jest twarzą tego serialu, jego synonimem. Przed dziesięcioma laty każdy z aktorów grających w "Przyjaciołach" dostawał okrągły milion dolarów za odcinek. Wydaje mi się, że Charlie mógłby odejść z serialu i być szczęśliwy. Cokolwiek robi, poświęca się temu w stu procentach. Jest profesjonalistą i bardzo ciężko pracuje. Pierwszy zna na pamięć dialogi, jest punktualny i bardzo miły dla wszystkich kolegów na planie. Czy wyobrażam sobie "Dwóch i pół" bez Charliego? Oczywiście, że nie.

d2ddnc7

W zeszłym miesiącu Sheen na jakiś czas wycofał się z serialu, by poddać się leczeniu w klinice odwykowej. Aktor udał się na leczenie po tym, jak 25 grudnia został zatrzymany przez policję w wyniku sprzeczki z żoną, Brooke Mueller, podczas której rzekomo groził jej z nożem w ręku. Po krótkiej terapii powrócił na plan serialu.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

LEGENDARNA KUSICIELKA. O KIM MOWA? ]( http://film.wp.pl/mezczyzni-padaja-jej-do-stop-o-kim-mowa-6025282670335105g )

d2ddnc7

Podziel się opinią

Share
d2ddnc7
d2ddnc7