Trwa ładowanie...

"Dwóch i pół": Ashton Kutcher spełnił oczekiwania

Share
"Dwóch i pół": Ashton Kutcher spełnił oczekiwania
Źródło: CBS
dwvq1un

Chuck Lorre jest zachwycony współpracą z Ashtonem Kutcherem. Jakiś czas temu Kutcher zastąpił Charliego Sheena na planie serialu *"Dwóch i pół", którego producentem jest Lorre. Twórca przyznał, że współpraca z aktorem układa mu się wyśmienicie, choć z początku planował obsadzić w głównej roli innego aktora - Hugh Granta.*

- Do pewnego momentu nie potrafiłem wyobrazić sobie, że w głównej roli mógłby wystąpić mężczyzna młodszy niż 40-50 latek - opowiada Lorre. - Dlatego rozmawiałem z Hugh na temat jego potencjalnego udziału w naszym projekcie. To wszystko poszło w niepamięć, gdy poznałem Ashtona. Uświadomiłem sobie, że zatrudnienie go to okazja do współpracy z ogromnym talentem. I nie zawiodłem się. Ashton umie i lubi podejmować ryzyko, niczego się nie boi, a jego entuzjazm i determinacja są zaraźliwe.

dwvq1un

Chuck Lorre dodał, że nie zamierza oglądać nowego serialu z Charlie'em Sheenem w roli głównej, "Anger Management", choć życzy wszystkiego dobrego jego twórcy, Bruce'owi Helfordowi.

- Nie mam w planach oglądania "Anger Management", choć trzymam kciuki za Bruce'a, bo stworzenie serialu i utrzymanie go na antenie to naprawdę trudne zadanie - podsumował Lorre.

Amerykańska telewizja emituje obecnie dziewiąty sezon "Dwóch i pół".

Zobacz także:

dwvq1un

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

dwvq1un

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

dwvq1un

Podziel się opinią

Share
dwvq1un
dwvq1un