Trwa ładowanie...
10-02-2012 16:48

"Dwóch i pół": Ashton Kutcher naśmiewa się z Polaków

"Dwóch i pół": Ashton Kutcher naśmiewa się z PolakówŹródło: CBS
d3sxeeb
d3sxeeb

Polacy komunistami? Właśnie taki obraz naszego kraju przedstawiany jest w serialu *"Dwóch i pół". Po raz kolejny twórcy komediowej produkcji postanowili z nas zażartować. Co tym razem wymyślili?*

W odcinku wyemitowanym w Stanach Zjednoczonych 6 lutego, bohater grany przez Ashtona Kutchera ma problem ze swoją brytyjską narzeczoną. Sprzątaczka radzi mu więc, żeby umówił się z "miłą dziewczyną z Polski". W końcu wiadomo, że w naszym kraju mieszkają "komuchy", a "seks był jedyna rzeczą, na co Polacy nie musieli czekać w kolejce".

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,26543,title,Dwoch-i-pol,serial.html )**

d3sxeeb

Typowy dla sitcomu odgłos śmiechu widowni podkreśla zabawność rozmowy. Oczywiście, nie ma się co obrażać, w końcu "Dwóch i pół" to serial komediowy. Wyśmiewanie się ze wszystkich i wszystkiego jest na porządku dziennym. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy na celowniku amerykańskiej satyry znaleźli się Polacy.

Jeszcze za czasów, gdy w produkcji nie można było oglądać Kutchera, a główną rolę grał Charlie Sheen, w serialu pojawił się polski akcent. Jedną z dziewczyn Charliego była wówczas przygłupia blondynka z "Gdyńska". Dziewczyna nie zagrzała u boku mężczyzny zbyt długo miejsca, jednak nim się z nim rozstała, zdążyła sprowadzić do USA całą swoją rodzinkę oraz nauczyć Charliego bardzo ważnego polskiego zwrotu: "zejdź z moich włosów".

Szkoda, że tak stereotypowo postrzegani jesteśmy przez serialowych twórców...

d3sxeeb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sxeeb