Trwa ładowanie...

"Dwie spłukane dziewczyny" znikają z anteny. Dlaczego?

Serial o sympatycznych, ambitnych i nie zawsze poprawnych politycznie dwóch spłukanych dziewczynach nie będzie kontynuowany. Miało być inaczej!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Dwie spłukane dziewczyny" znikają z anteny. Dlaczego?Źródło: Instagram.com
d3ygbot
d3ygbot

Produkcja miała doczekać się kolejnych 13-18 odcinków, ale tak się nie stanie. CBS zrezygnowało z realizacji komediowego cyklu "Dwie spłukane dziewczyny".

Istniejący od 2011 roku serial opowiada o dwóch przyjaciółkach i współlokatorkach, Max i Caroline, które starają się rozkręcić biznes cukierniczy, dokładnie babeczkowy. Obie pracują jako kelnerki w podrzędnym barze. Max pochodzi z biednej rodziny. Caroline wychowana była w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku, ale okazało się, że jej ojciec był oszustem i teraz została bez grosza przy duszy.

W głównych rolach występują Kat Dennings (jako Max) i Beth Behrs (jako Caroline). Partnerują im m.in. Jennifer Coolidge, Matthew Moy, Jonathan Kite i Garrett Morris. Pomysłodawcami sitcomu są Whitney Cummings i Michael Patrick King.

W Polsce sitcom emitowany jest przez Comedy Central.

d3ygbot

Aktorki wydały krótkie, wspólne oświadczenie w tej sprawie. Podziękowały widzom za to, że oglądali "Dwie spłukane dziewczyny", wyznały, że są dumne z czasu poświęconego produkcji i zadowolone ze zdobytego doświadczenia. Najważniejsza jest jednak przyjaźń, która naprawdę zawiązała się pomiędzy gwiazdami.

Oglądaliście ten serial? Będzie wam go brakować?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3ygbot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ygbot