Trwa ładowanie...
d15yvym

"Dwie spłukane dziewczyny": "Wyższy" poziom związku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dwie spłukane dziewczyny": "Wyższy" poziom związku
(Comedy Central)
d15yvym

Już w tę niedzielę, 7 września, w Comedy Central – po wakacyjnej przerwie, widzowie zobaczą kolejny odcinek 3. sezonu "Dwóch spłukanych dziewczyn". Tym razem fani serialu dowiedzą się, jak potoczą się sprawy damsko – męskie. Czy Max i Caroline wejdą na "wyższy" poziom w swoich związkach?

W 17. odcinku trzeciej serii Dwóch spłukanych dziewczyn Max i Deke odbędą rozmowę na temat... antykoncepcji. Nicholas z kolei zaprosi Caroline na romantyczną kolację do swojego apartamentu. Dziewczyna się waha, jednak po otrzymaniu słownej zgody od żony przystojnego Francuza, nie ma już argumentów przeciwko zaangażowaniu się w romans... Aby upewnić się, że nie zrobi niczego, czego mogłaby później żałować, jako przyzwoitki zabiera ze sobą Max i Deke’a.

Jak potoczy się długo oczekiwany wieczór? Czy Nicholas i Caroline zostaną "sam na sam"? Nietypowe oświadczyny, niemoralne propozycje, gra wstępna w postaci argentyńskiego tanga, a przede wszystkim moc komicznych, często niezręcznych sytuacji. Napięcie rośnie. Nowy odcinek Dwóch spłukanych dziewczyn tylko w Comedy Central.

d15yvym

Premiera: 7 września, godz. 21:30 Emisja: niedziela, godz. 21:00

d15yvym

Podziel się opinią

Share
d15yvym
d15yvym