Trwa ładowanie...
07-11-2016 15:50

Durczok traci widownię w Polsat News

Pod koniec października Kamil Durczok wrócił do ogólnopolskich mediów. Po długiej przerwie zadebiutował w Polsat News autorskim programem „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”. Pierwszy odcinek zebrał sporą widownię, 349 tys. widzów i okazał się hitem stacji. Jednak z odcinka na odcinek program ogląda co raz mniej osób.

Durczok traci widownię w Polsat NewsŹródło: AKPA
d1ym3wu
d1ym3wu

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, zaledwie po 3 odcinkach widownia zaczęła regularnie spadać. Wywiady Durczoka z politykami gromadzą przed telewizorem średnio 274 tys. widzów. Polsat News w czasie emisji programu zajmuje trzecie miejsce wśród kanałów informacyjnych w naszym kraju.

Dziennikarz w telewizji pracuje od niemal 20 lat. Zaczynał w katowickim oddziale TVP, potem znalazł się w Wiadomościach, skąd w 2006 roku odszedł do TVN. Zajmował tam stanowisko szefa Faktów do marca 2015 roku. Po głośnej aferze stacja TVN rozstała się z Kamilem Durczokiem za porozumieniem stron. Przypominamy, że na początku ubiegłego roku tygodnik "Wprost" jako pierwszy napisał o tym, że Durczok stosuje praktyki mobbingowe i molestuje seksualnie redakcyjne koleżanki.

Mało kto przypuszczał, że dziennikarz wróci jeszcze od telewizji. Jak myślicie, czy spadek widowni wpłynie na dalszą współpracę z Polsatem?

d1ym3wu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ym3wu