Trwa ładowanie...

Durczok chwali Lisa: "To świetny dziennikarz"

Share
Durczok chwali Lisa: "To świetny dziennikarz"Źródło: newspix.pl
d1mdiud

Tomasz Lis, który jeszcze kilka tygodni temu był najczęściej krytykowanym w Polsce dziennikarzem, w końcu doczekał się pochwały. Powód do zadowolenia i zdziwienia tym większy, że autorem pozytywnej opinii na temat Lisa jest kolega z konkurencyjnej stacji - Kamil Durczok. Za co redaktor "Faktów" ceni Lisa?

Zaskakujące wyznanie Kamila Durczoka padło w programie ”Dzień dobry TVN”.
Najpopularniejszy w kraju prezenter serwisów informacyjnych (według danych opublikowanych przez wirtualnemedia.pl) opowiedział widzom morning show nie tylko o swojej pracy, ale też o tym, co myśli o twórcy "Faktów", czyli Tomaszu Lisie:
- To świetny dziennikarz i niezależnie od tego w którym miejscu akurat się znajduje, gdzie pracuje, ma swój fan club w takim sensie, że ma swoje grono wiernych widzów, którzy oglądają jego programy - wyznał dziennikarz.

Zachęcona odpowiedzią Durczoka gospodyni programu, poszła krok dalej i zadała Durczokowi kolejne, bezpośrednie pytanie:
- A to prawda, że się nie lubicie?
- Nie? dlaczego? - odparł zaskoczony dziennikarz i głośno się zaśmiał - Był czas rywalizacji podyktowanej miejscami pracy, ale ja mam do Tomka niezależnie od sympatii, bardzo dużo zawodowego szacunku - odpowiedział Durczok.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1mdiud

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1mdiud
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mdiud
d1mdiud