Trwa ładowanie...

Duchowa zmiana Magdy Gessler źródłem nowej sylwetki?

Duchowa zmiana Magdy Gessler źródłem nowej sylwetki?Źródło: Eastnews
d3q7wa8
d3q7wa8

Magda Gessler zaskoczyła ostatnio wszystkich swoją nową, wyraźnie szczuplejszą sylwetką. Kolorowa prasa nie może wyjść z podziwu i dociekliwie dopytuje o cudowną kurację popularnej restauratorki. Jednak jak zdradza menadżerka gwiazdy, źródło sukcesu wcale nie tkwi w diecie, lecz wewnętrznej przemianie.

Metamorfoza Magda Gessler to ostatnio jeden z głównych tematów plotkarskich mediów. Trudno jednak nie zauważyć, że autorka ”Kuchennych Rewolucji” rzeczywiście wygląda znacznie korzystniej. Zdjęcia z nowej edycji reality Gessler pokazują, że restauratorka zgubiła sporo kilogramów. Jednak ani sama sama zainteresowana, ani nikt z otoczenia gwiazdy nie chce zdradzić jaka metoda stoi za tą skuteczną przemianą.

Menadżerka Magdy Gessler, zdradziła jedynie, że ten wyraźny spadek wagi restauratorki ma związek z interesującą zmianą:
- Pani Magda unika tego tematu, ale mogę zdradzić, że nie jest to efekt jakiejś radykalnej diety, a bardziej zmiany duchowej - enigmatycznie wyznała menadżerka gwiazdy.

d3q7wa8

Czy ta duchowa przemiana Magdy Gessler wpłynęła również na słownictwo restauratorki? Mocny język to już nie tylko znak rozpoznawczy samej gwiazdy, ale też jej programu! Tego dowiemy się niebawem, jak tylko TVN wyemituje pierwsze odcinki nowej edycji ”Kuchennych Rewolucji”.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*Teleshow.pl na Facebooku

d3q7wa8

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3q7wa8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q7wa8