Duane Chapman wspomina zmarłą żonę. Złożył jej obietnicę

Duane Chapman wspomina zmarłą żonę. Złożył jej obietnicę
Źródło zdjęć: © Getty Images

01.10.2019 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazdor programu "Dog The Bounty Hunter" nie mógł powtrzymać łez, mówiąc o zmarłej żonie przed kamerą. Chapman wyznał, w jaki sposób go pocieszała, wiedząc o nadchodzącej śmierci.

Duane "Dog" Chapman pojawił się niedawno w programie "The Dr. Oz Show". Gwiazdor telewizji mocno podupadł na zdrowiu po niedawnej śmierci żony. Trafił do szpitala z podejrzeniem zawału i zdiagnozowano u niego zatorowość płucną. W rozmowie z doktorem Ozem opowiedział o jednej z ostatnich rozmów, jakie przeprowadził z żoną, która przygotowywała go na swoje odejście.
Okazuje się, że dwa miesiące przed śmiercią żony Chapman bardzo przeżywał odejście ukochanej papugi.

- Dlaczego płaczesz? To tylko ptak – mówiła Beth do męża. Duane odpowiedział, że bardzo ją kochał. – Tatuśku, będziesz bardzo smutny, kiedy ja odejdę, ale wszystko się ułoży – pocieszała go żona.

- W Biblii jest napisane, że czas leczy wszystkie rany – powiedziała mu Beth. Duane ze łzami w oczach podkreślił w programie, że sprawdził to i w Piśmie Świętych wcale nie ma takich słów.

- Z czasem wszystko się ułoży. Ale nigdy nie usuwaj mojego imienia ze swojej piersi – podkreślała kobieta. Chodziło o tatuaż z jej imieniem, który Duane pokazał do kamery i obiecał, że nigdy się go nie pozbędzie.

Beth Chapman zmarła 25 czerwca w szpitalu w Honolulu. 51-latka chorowała na raka gardła i od dłuższego czasu wiedziała, że jej stan jest nieuleczalny. Duane i Beth byli gwiazdami reality show “Dog The Bounty Hunter” i "Dog and Beth: On the Hunt" o rodzinnych przygodach łowcy nagród.

Najnowszy program Duane Chapmana nosi tytuł "Dog's Most Wanted".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także