Trwa ładowanie...

Drugi sezon "Watahy" za pasem. Widzowie mają powody do radości

Widzowie w końcu doczekają się kontynuacji polskiego hitu HBO. Drugi sezon "Watahy" coraz bliżej, gdyż, jak się okazuje, zakończono prace na planie.

Share
Drugi sezon "Watahy" za pasem. Widzowie mają powody do radości
Źródło: HBO
d1wofm8

Zdjęcia do „Watahy” trwały w Bieszczadach od października 2016 roku. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, zakończyły się kilka dni temu i zebrany materiał jest na etapie postprodukcji. Serial ma trafić na antenę jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że „Wataha” opowiada historię Wiktora Rebrowa, próbującego rozwikłać zagadkę zamachu bombowego, w którym zginęli jego przyjaciele ze Straży Granicznej w Bieszczadach. Druga seria ma być kontynuacją wydarzeń z ostatniego odcinka pierwszego sezonu, a akcja przeniesie się na granicę polsko-ukraińską. Zakończył się on cliffhangerem (zawieszeniem akcji), który widzowie odczytywali jako zapowiedź kontynuacji. Do produkcji wrócili m.in. Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. Za reżyserię odpowiedzialni są Kasia Adamik, Olga Chajdas i Jan P. Matuszyński.

d1wofm8

Sześcioodcinkowa „Wataha” zadebiutowała na antenie HBO w 2014 roku. Została nie tylko entuzjastycznie odebrana przez widzów i krytyków, ale trafiła do emisji w 15 krajach, w których obecne jest HBO Europe, m.in. na Węgrzech, w Holandii, Czechach i Chorwacji, a w czerwcu trafiła do brytyjskiego Channel 4.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Na co warto czekać? Gorące serialowe premiery 2017

d1wofm8

Podziel się opinią

Share
d1wofm8
d1wofm8