Trwa ładowanie...
d2sb7aw

Drugi sezon "Watahy". Premiera odbędzie się jednocześnie w 19 krajach europejskich

Dokładnie 15 października będzie miała miejsce mocno wyczekiwana premiera serialu "Wataha 2" na antenie HBO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Serial "Wataha" okazał się sukcesem
Serial "Wataha" okazał się sukcesem (Youtube.com)
d2sb7aw

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, premiera drugiego sezonu odbędzie się jednocześnie w 19 europejskich krajach. "Wataha 2" jest kontynuacją tego, co działo się w poprzednim sezonie. Akcja ponownie rozegra się w Bieszczadach, ale 4 lata później.

Iga Dobosz (Aleksandra Popławska) powróci w Bieszczady, by przeprowadzić śledztwo w sprawie okrutnej zbrodni na granicy. Natomiast Markowski (Andrzej Zieliński) dzielnie będzie czuwał nad swoimi podwładnymi, u których zyskał w końcu zaufanie. Rebrow (Leszek Lichota), ścigany przez wymiar sprawiedliwości, ukrywa się, nie utrzymując prawie z nikim kontaktu. Historia zmieni się o 180 stopni, kiedy w jego kryjówce pojawi się Alsu (Anna Donczenko), nielegalna imigrantka ze wschodu.

Z zapowiedzi wynika, że drugi sezon będzie zdecydowanie bardziej mroczny. Realizacja serialu trwała pięć miesięcy, a reżyserami są Kasia Adamik oraz Jan P. Matuszyński. Serial składa się z 6 odcinków, które emitowane będą w każdą niedzielę.

d2sb7aw

Zobacz też: Gwiazda "Belfra" o polskich serialach: "Są zbyt zachowawcze"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2sb7aw

Podziel się opinią

Share
d2sb7aw
d2sb7aw