RozrywkaDrugi odcinek programu "$eks - kup teraz" już dziś o godzinie 22:00

Drugi odcinek programu "$eks - kup teraz" już dziś o godzinie 22:00

Drugi odcinek programu "$eks - kup teraz" już dziś o godzinie 22:00
Źródło zdjęć: © tlc

27.08.2014 10:50, aktual.: 05.06.2018 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W drugim odcinku serii dokumentalnej "$eks - kup teraz" była tancerka erotyczna, Marta Szulawiak-Turska spotka się z mężczyznami, którzy sprzedają swoje ciało, a także kobietami korzystającymi z ich usług.
Sponsoring, seks tantryczny, fetyszyzm, seks-zabawki oraz rozmowy z sex coachem. W tym odcinku nie zabraknie trudnych tematów! Premiera programu "$eks - kup teraz" w środę, 27 sierpnia, o godz. 22:00 na TLC.

W drugim odcinku programu "$eks - kup teraz" Marta Szulawiak-Turska pozna świat męskiej seksbranży. Tym razem bohaterami programu będą przede wszystkim panowie świadczący usługi erotyczne, którzy opowiedzą na czym polega ich praca, kim są ich klientki oraz dlaczego nie chcą mówić o sobie, że są "męskimi prostytutkami".
Ich historie uzupełnią spotkania z intrygującymi kobietami - poznamy m.in. Kamilę, businesswoman oraz sponsorkę utrzymującą swojego kochanka, a także Paulę, miłośniczkę fetyszy, która oprowadzi nas po jednym z najpopularniejszych warszawskich sex shopów oraz opowie o nietypowych upodobaniach seksualnych Polaków. O kształtowaniu się naszych preferencji oraz eksperymentowaniu w łóżku porozmawia również sex coach, seksuolog oraz terapeuta dr Agata Loewe, absolwentka Institute for Advanced Studies of Human Sexuality w San Francisco, która prowadzi liczne warsztaty czy konsultacje seksuologiczne oraz działa na rzecz tzw. pozytywnej seksualności.

Widzowie dowiedzą się również, że szybki seks nie jest jedynym z powodów, dla których kobiety decydują się na skorzystanie z usług facetów do towarzystwa.
Co nimi w takim razie kieruje? Chęć zemsty? Potrzeba kontroli? Realizacja ukrytych fantazji? Czy po prostu samotność? Panowie pracujący w zawodzie twierdzą, że męska prostytucja rządzi się zupełnie innymi prawami. Czy jest tak naprawdę?
Widzowie przekonają się oglądając program "$eks - kup teraz" w środę, 27 sierpnia, o godz. 22:00 na TLC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także