Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
25-01-2017 13:12

"Druga szansa": zobacz zwiastun trzeciego sezonu serialu. Co się wydarzy? Kiedy premiera?

Serial "Druga szansa" to jedna z głównych propozycji przyszykowanych dla widzów w wiosennej ramówce telewizji TVN. Trzeci sezon obyczajowej produkcji ponownie skupi się na Monice, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska. W życiu głównej bohaterki szykują się wielkie zmiany. Kiedy "Druga szansa" wraca na antenę?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Druga szansa": zobacz zwiastun trzeciego sezonu serialu. Co się wydarzy? Kiedy premiera?Źródło: TVN/x-news
dbko9bo

Fani "Drugiej szansy" na pewno z niecierpliwością czekają na dalsze losy głównej bohaterki serialu - Moniki. Producentka filmowa i agentka gwiazd będzie chciała poukładać sobie życie po głośnym skandalu ze swoim udziałem. W ostatnim odcinku drugiego sezonu dowiedzieliśmy się, że Monika jest w ciąży. Teraz akcja produkcji przeniesie się do momentu, w którym bohaterka zostanie mamą.

Monika jednak musi przygotować się na kolejne komplikacje w swoim życiu. Opublikowany w sieci zwiastun (do obejrzenia tutaj) zdradza, że w nadchodzącym sezonie kobieta będzie chciała ustalić, kto jest ojcem jej dziecka.

Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, w obsadzie "Drugiej szansy" znaleźli się: Bartłomiej Świderski, Bartłomiej Topa, Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Paweł Domagała, Tamara Arciuch, Magdalena Boczarska, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Katarzyna Herman, Cezary Kosiński, Bartosz Opania i wielu innych. Premiera trzeciego sezonu "Drugiej szansy" już 13 lutego o godz. 21:30.

dbko9bo

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dbko9bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbko9bo
dbko9bo