Trwa ładowanie...

"Druga szansa": Tamara Arciuch o losach Kingi Kryńskiej w 2. sezonie hitu TVN

Share
"Druga szansa": Tamara Arciuch o losach Kingi Kryńskiej w 2. sezonie hitu TVN
Źródło: AKPA
d3r1tjz

Tamara Arciuch nie zwalnia tempa. Chociaż aktorka niedługo po raz trzeci zostanie mamą, wciąż nie rezygnuje z pracy. Już we wrześniu ponownie zagości na antenie w hicie TVN. Co spotka graną przez nią Kingę Kryńską w 2. sezonie "Drugiej szansy"?

W kolejnej odsłonie cieszącej się sympatią widzów telewizyjnej produkcji znów nie zabraknie trzymających w napięciu wydarzeń. Ekranowa Kinga po raz kolejny da się we znaki Monice, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska. Zauroczona Marcinem Borecka będzie musiała zawalczyć o uczucie ukochanego z jego żoną. Wygląda na to, że konflikt przybierze na sile. A zapewne żadna z rywalek tak łatwo nie da za wygraną.

Przypomnijmy, że po długim rozstaniu Kryńska niespodziewanie powróciła do życia męża i nie ma zamiaru z niego zniknąć. To ona stała się głównym czarnym charakterem w hicie TVN. Tamara Arciuch stara się bronić swoją bohaterkę. Czy słusznie porównuje ją do serialowej Alexis z "Dynastii"?

d3r1tjz

Jeżeli jesteście ciekawi, co zdradziła aktorka podczas prezentacji kolekcji Simple, zobaczcie zamieszczony powyżej klip.

SPRAWDŹ AKTUALNY PROGRAM TELEWIZYJNY

d3r1tjz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r1tjz
d3r1tjz