Trwa ładowanie...
d2l1w85

"Druga szansa": poznajcie kulisy 2. sezonu hitu TVN

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Druga szansa": poznajcie kulisy 2. sezonu hitu TVN
(Wp.pl)
d2l1w85

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu "Druga szansa". Premierowa odsłona nowego hitu TVN została entuzjastycznie przyjęta przez widzów. Postanowiono więc kontynuować losy granej przez Małgorzatę Kożuchowską bohaterki. Oprócz dobrze znanych postaci, na ekranie pojawi się także kilka niewidzianych wcześniej twarzy. Mieliśmy okazję zajrzeć za kulisy produkcji. Co zobaczymy w odcinkach po wakacjach?

Wiadomo już, że do obsady serii dołączył Bartłomiej Topa, który wcieli się w Adama. Mężczyzna namiesza w życiu Moniki, granej przez Małgorzatę Kożuchowską. Dzięki jego wsparciu Borecka znów wróci do show-biznesu i pozna twarde zasady rządzące światem gwiazd. Ale to nie wszystko!

W jednym z odcinków widzowie będą świadkami prezentacji ramówki stacji, w której pracuje główna bohaterka. Na spotkaniu pojawi się m.in. Andrzej Sołtysik. Dziennikarz, którego niedługo znów będzie można podziwiać w programie "Dzień Dobry TVN" (więcej na ten temat tutaj), zagra w serialu... samego siebie! Co zdradził prezenter w rozmowie dla Wirtualnej Polski?

d2l1w85

Zobaczcie zamieszoną powyżej naszą relację z planu 2. sezonu "Drugiej szansy".

d2l1w85

Podziel się opinią

Share
d2l1w85
d2l1w85