Trwa ładowanie...
d31ozfw

"Druga szansa": Paweł Domagała w roli neurotycznego gwiazdora. Kim jest Igor Szot?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Druga szansa": Paweł Domagała w roli neurotycznego gwiazdora. Kim jest Igor Szot?
(ONS.pl)
d31ozfw

Ma problemy osobiste, nadmiar pracy go przerasta, a na dodatek zaniedbuje własne dzieci. Poza tym ciągle rosnąca popularność spędza mu sen z powiek i powoduje, że staje się coraz bardziej nerwowy. Taka jest postać, w którą wciela się Paweł Domagała w serialu "Druga szansa". Kim jest Igor Szot?

Zdjęcia do nowego serialu, który już w marcu przyszłego roku trafi na antenę TVN, trwają. Widzowie będą mogli śledzić losy charyzmatycznej agentki gwiazd, w którą wcieli się Małgorzata Kożuchowska. Jednym z jej podopiecznych jest niezwykle popularny artysta, Igor Szot.

- To będzie gwiazda show-biznesu, aktor największego formatu w tym kraju. Takiej gwiazdy jaką jest Igor Szot nie ma w rzeczywistości – powiedział Domagała.

d31ozfw

Aktor znalazł wiele podobieństw do swojego serialowego bohatera, jak i różnić, które ich dzielą. Specjalnie dla tej roli przeszedł również metamorfozę, tak jak wtedy, kiedy przefarbował się na blond w hicie "O mnie się nie martw". Ta decyzja przyniosła mu popularność, czy teraz jej nie straci? Jak się zmienił i co dokładnie zdradził w rozmowie z reporterką? Odpowiedź znajduje się w naszym wideo.

d31ozfw

Podziel się opinią

Share

d31ozfw

d31ozfw