Trwa ładowanie...
04-04-2016 10:47

"Druga szansa", odcinek 7, 4.04.2016: Tylko u nas! Monika znów popełniła błąd?

Share
"Druga szansa", odcinek 7, 4.04.2016: Tylko u nas! Monika znów popełniła błąd?Źródło: TVN / x-news
d3vxbgp

Romans Moniki i Marcina trwa w najlepsze, a miłość kwitnie. Borecka nie wie jednak, że nowy ukochany nie mówi jej całej prawdy. Tajemnica Kryńskiego przypadkowo wyjdzie na jaw. Czy bohaterka "Drugiej szansy" znów popełniła błąd, ufając kolejnemu mężczyźnie, który nie był z nią do końca szczery?

Zeit zaczyna zwracać Monice pieniądze, które zainwestowała w jego firmę. Jakub poczuł ukłucie zazdrości, gdy zobaczył Borecką w ramionach innego. Wygląda na to, że to początek jego walki o odzyskanie byłej ukochanej.

Tymczasem Monika, ku swojemu ogromnemu zdziwieniu, dowiaduje się, że Ksawery - chłopak, który był jej podopiecznym, jest... synem Marcina! Agentka gwiazd chce powiedzieć Kryńskiemu prawdę, że chłopak jest artystą scenicznym. Nastolatek przekonuje ją jednak, aby poczekała z tym do jego występu stand-up z wymarzoną Bandą.

d3vxbgp

Marcin i Monika spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Codziennie widują się w pracy, wykorzystując każdą chwilę na rozmowę. Tym razem spotkają się w windzie, gdzie po raz pierwszy się poznali.

d3vxbgp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vxbgp
d3vxbgp