Trwa ładowanie...
16-05-2016 14:14

"Druga szansa", odcinek 13, 16.05.2016: tylko u nas! Monika i Marcin rozstaną się w finale 1. sezonu?

"Druga szansa", odcinek 13, 16.05.2016: tylko u nas! Monika i Marcin rozstaną się w finale 1. sezonu?Źródło: TVN / x-news
d4e1jqj
d4e1jqj

Finał 1. sezonu hitu TVN zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Jakub zaproponuje Monice powrót do firmy i... do niego! W końcu zanim wybuchła afera, tworzyli zgrany duet. Tymczasem Lidka zmobilizuje siostrę, by ta w końcu zrobiła coś ze swoim życiem, zamiast zbawiać cały świat. Borecka postanowi działać, ale nie przewidzi jednego. Jej plany zostaną nagle pokrzyżowane. Co wydarzy się w 13. odcinku "Drugiej szansy"?

Monika zachęcona słowami siostry postanowi zawalczyć o Marcina. Zawiezie Kryńskiemu do szpitala bilety lotnicze na Islandię. Dołączy liścik, w którym prosi ukochanego, by dali sobie drugą szansę. Wiadomość zostawi na biurku, nie spodziewając się, że trafi w niepowołane ręce.

Kopertę od Moniki, leżącą na biurku Marcina, przypadkowo znajdzie Kinga. Była żona Kryńskiego zniszczy liścik. Z powodu braku informacji od ukochanego, Borecka będzie przekonana, że lekarz zwyczajnie nie jest zainteresowany wspólnym wyjazdem. Bohaterka poczuje się odrzucona. Tymczasem lekarz, nie wiedząc o wiadomości od Moniki, również będzie przekonany, że to koniec ich związku. Jak zakończy się przypadkowe spotkanie zakochanych? W oczach ulubienicy widzów pojawią się łzy!

Zobaczcie zamieszczony powyżej fragment finałowego, 13. odcinka "Drugiej szansy". Tylko u nas!

d4e1jqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e1jqj