Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
13-02-2017 09:42

"Druga szansa" odcinek 1 sezon 3 – co się wydarzy? Kiedy emisja?

„Druga szansa” wraca na antenę TVN. Popularny serial obyczajowy doczeka się trzeciego sezonu, a w nim nie zabraknie wielu emocji. Główna bohaterka – Monika – zostanie mamą. Macierzyństwo będzie dla kobiety kolejnym wyzwaniem. Już sam poród przysporzy kobiecie sporo problemów. Oprócz tego w życiu Moniki pojawi się mężczyzna, który przypomni jej o pewnych zdarzeniach z przeszłości. Co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku 3 sezonu „Drugiej szansy”? Kiedy zostanie wyemitowany najnowszy epizod serialu?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Druga szansa" odcinek 1 sezon 3 – co się wydarzy? Kiedy emisja? Źródło: Agencja TVN/x-news
d39duaj

Druga szansa” to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Pierwszy sezon produkcji gromadził przed ekranami telewizorów średnio ponad 2 miliony widzów, a jego kontynuacja około 1,7 miliona. Wszystko wskazuje na to, że trzecia odsłona „Drugiej szansy” również odniesie sukces. Najnowsze epizody serialu znalazły się w wiosennej ramówce stacji TVN i zapowiadają się naprawdę emocjonująco.

Przypomnijmy, że „Druga szansa” skupia się na postaci producentki filmowej oraz agentki gwiazd – Monice Boreckiej (w tej roli Małgorzata Kożuchowska). Bohaterka zostaje pewnego dnia wplątana w aferę z handlem środkami psychoaktywnymi. Choć Monika jest niewinna, sprawa negatywnie wpływa na wizerunek jej oraz prowadzonej przez nią firmy. Wiele zmienia się jednak, gdy Borecka poznaje chirurga Marcina Kryńskiego (Bartłomiej Świderski). W ostatnim odcinku 2. sezonu dowiedzieliśmy się, że główna bohaterka jest w ciąży. Co wydarzy się epizodzie otwierającym trzecią odsłonę serialu?

"Druga szansa" odcinek 1 sezon 3 – Monika urodzi córkę

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu „Drugiej szansy” przybierze bardzo dramatycznego charakteru. Monika podczas zajęć w szkole rodzenia poczuje w brzuchu silne bóle. Okaże się, że bohaterce odeszły wody i wkrótce rozpocznie się poród. Problem w tym, że dziecko pojawi się na świecie w siódmym miesiącu ciąży.

d39duaj

Sam poród przebiegnie bez komplikacji i Monika urodzi córeczkę. Dziewczynka otrzyma imię Basia. Po porodzie lekarze zdiagnozują u noworodka poważne problemy z sercem oraz płucami. Pojawi się nawet zagrożenie życia malca.

Po trzech miesiącach Monika z Basią oraz Marcinem powrócą do domu. Wówczas o sobie dadzą znać demony przeszłości. Do głównej bohaterki zadzwoni ojciec dziecka – Adam (Bartłomiej Topa). Mężczyzna poprosi Borecką o spotkanie. Nie wie on jednak, że niedawno Monika wydała na świat jego córkę.

Druga szansa odcinek 1 sezon 3 – kiedy emisja?

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu „Drugiej szansy” zostanie wyemitowany 13 lutego o godzinie 21:30 na antenie TVN. Serial będzie można również śledzić na platformie player.pl. Kolejne epizody produkcji pojawiać się będą w każdy poniedziałek o tej samej porze.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d39duaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39duaj
d39duaj