Trwa ładowanie...

"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska o dalszych losach swojej bohaterki

Monika Borecka, którą w "Drugiej szansie" gra Małgorzata Kożuchowska, ma przed sobą nowe zawodowe wyzwanie. Co ją czeka?

Share
"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska o dalszych losach swojej bohaterki
Źródło: AKPA
d2b8dx7

Widzowie „Drugiej szansy” musieli pogodzić się z tym, że z końcem trzeciego sezonu fabuła serialu została zawieszona w intrygującym punkcie. Okazało się, że jest w ciąży. To jednak nie wszystko. W nowym sezonie Monika Borecka zostanie szefową nowego telewizyjnego kanału. – Coś się musi dziać. I scenarzyści, i producentka, Dorota Kośmicka-Gacke cały czas plączą i krzyżują losy mojej bohaterki – przyznała w rozmowie z „Dzień Dobry TVN".

- Teraz jest w szczególnej sytuacji. Jest mamą, urodziło jej się dziecko. A jak wiadomo, to przewraca do góry nogami i przewartościowuje wszystko. Więc trudno się spodziewać, żeby chciała wrócić do pracy na takich warunkach, jakie miała do tej pory. Prezes zastawia na nią pułapkę przygotowując dla niej coś super. Ona jednak na początku próbuje się wymigać mówiąc, że najważniejsze jest dla niej macierzyństwo. Ostatecznie jednak postanowiła zaryzykować – dodała Kożuchowska.

d2b8dx7

Jesteście ciekawi dalszych losów Moniki Boreckiej?

Zobacz także: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska wcieli się w rolę mamy

d2b8dx7

Podziel się opinią

Share
d2b8dx7
d2b8dx7