Trwa ładowanie...
d3o03j2

"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska ma powody do zmartwień? Serial stracił ponad pół miliona widzów

Drugi sezon drugiej szansy nie okazał się takim hitem jak pierwszy. Serial stracił ponad 600 tys. Widzów. Czyżby przestały ich interesować perypetie granej przez Małgorzatę Kożuchowską agentki gwiazd?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska ma powody do zmartwień? Serial stracił ponad pół miliona widzów
(AKPA)
d3o03j2

To już druga zła wiadomość dla Małgorzaty Kożuchowskiej w ostatnim czasie. Najpierw odzieżowa firma Ochnik nie zdecydowała zaangażować jej w kolejną kampanię reklamową, w teraz okazało się, że serial z jej udziałem, który początkowo przysporzył jej jeszcze większej popularności i bardzo przypadł widzom do gustu, stracił tysiące widzów.

Drugi sezon "Drugiej szansy" zapowiadał się obiecująco i przyciągał uwagę poszerzoną plejadą gwiazd. Najwyraźniej jednak to nie wystarcza, by zgromadzić równie dużą, co pierwszy, publiczność. Obecnie serial ogląda około 1,6 mln osób. Portal wirtualnemedia.pl informuje, że to strata 640 tys. Widzów (pierwszy sezon śledziło 2.2 mln osób). "Druga szansa" daje obecnie TVN-owi trzecie miejsce pod względem oglądalności (za TVP2 i TVP1).

Wyniki te jednak nie muszą być jednoznacznie złą wiadomością dla ekipy "Drugiej szansy". W końcu już teraz wiadomo, że powstanie także trzeci sezon serialu. Tymczasem producenci mają nadzieję, iż oglądalność obecnej serii będzie wzrastać z odcinka na odcinek. Tutaj możecie sprawdzić, kiedy są emitowane odcinki "Drugiej szansy".

d3o03j2

Zobacz także: Dorota Kosmicka-Gacke i Małgorzata Kożuchowska o "Drugiej szansie"

d3o03j2

Podziel się opinią

Share

d3o03j2

d3o03j2