Trwa ładowanie...

"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska i Dorota Kośmicka-Gacke o kulisach show-biznesu w 2. sezonie hitu TVN

Share
"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska i Dorota Kośmicka-Gacke o kulisach show-biznesu w 2. sezonie hitu TVN
Źródło: Wp.pl
d2qhiot

Już we wrześniu na antenę powróci serial "Druga szansa", przedstawiający losy agentki gwiazd. W 2. sezonie pojawią się nowi bohaterowie, ale zobaczyć też będzie można dobrze znane postaci. Oczywiście nie zabraknie odtwórczyni głównej roli - Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka wraz z producentką serii, Dorotą Kośmicką-Gacke, uchyliły rąbka tajemnicy odnośnie premierowych odcinków. Co zdradziły?

W kolejnej odsłonie serialu ekranową Monikę Borecką czekają duże zawirowania. Nie tylko wokół niej pojawią się nowi mężczyźni, którzy zawrócą jej głowę. Ulubienica widzów zostawi za sobą złe wspomnienia z 1. sezonu hitu i powróci na dobre do show-biznesu. Nie będzie jej jednak łatwo odnaleźć się w tym okrutnym świecie.

d2qhiot

Te słowa potwierdziła Małgorzata Kożuchowska. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski przyznała, że trzeba być naprawdę silną osobą, by wytrzymać wylewającą się często na znane osoby falę krytyki. Aktorka nie ma wątpliwości, że chociaż bywają i miłe chwile, show-biznes jest bezwzględny.

Okazuje się, że w 2. sezonie "Drugiej szansy" będziemy świadkami wydarzenia, jakiego jeszcze nie było. O czym mowa?

d2qhiot

Podziel się opinią

Share
d2qhiot
d2qhiot