Trwa ładowanie...
d12itfs

"Druga szansa": Będzie następny sezon serialu!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Druga szansa": Będzie następny sezon serialu!
(TVN/x-news)
d12itfs

To już pewne! Fanów "Drugiej szansy" ucieszy fakt, że powstanie drugi sezon serialu. Decyzją z widzami podzielił się nie tylko TVN, ale i sama Małgorzata Kożuchowska.

Kontynuacja produkcji jest zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale i obsady aktorskiej (przypomnijmy, że nie skończyła się jeszcze emisja pierwszego sezonu). Entuzjazmu nie ukrywała Małgorzata Kożuchowska. Postanowiła specjalnie dla fanów nagrać filmik z planu, w którym przekazuje radosne wieści. Co więcej, w wideo pojawiają się wyjątkowi goście. Nie tylko koledzy Kożuchowskiej z planu, ale i Kayah! Podobno jej gościnny udział w "Drugiej szansie" nie ograniczy się tylko do koncertu…

(Fot. TVN/x-news)

d12itfs

- Mogę wam ogłosić, że będzie drugi sezon "Drugiej szansy". Właściwie wydawało mi się od początku, że to jest niemożliwe, żeby nie było, ale będzie! – mówi podekscytowana aktorka.

Jakie niespodzianki przygotowała fanom Kożuchowska? Jak się wygłupiają bohaterowie serialu? Dowiecie się z poniższego wideo.

Małgorzata Kożuchowska pozdrawia z planu "Drugiej szansy"!

Dziś możemy oficjalnie ogłosić, że będzie drugi sezon serialu Druga szansa TVN!!! :)Z tej okazji Małgorzata Kożuchowska nagrała dla Was wyjątkowe pozdrowienia z planu. Gościem specjalnym w serialu jest Kayah, więc szykuje się wspaniały koncert!Cieszycie się, że będzie drugi sezon "Drugiej szansy"? :)

Opublikowany przez TVN na 22 marca 2016

(Żródło: Facebook TVN)

d12itfs

Podziel się opinią

Share
d12itfs
d12itfs