Trwa ładowanie...
d36m20e

"Druga szansa": Bartłomiej Topa o swoich serialowych rolach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Druga szansa": Bartłomiej Topa o swoich serialowych rolach
(AKPA)
d36m20e

Bartłomiej Topa pojawi się w "Drugiej szansie" jako nowy, tajemniczy bohater. W rozmowie z Wirtualną Polską zdradził, co sądzi o swojej roli. Wspomniał także swój pierwszy serial, "Złotopolskich".

W nadchodzącym sezonie "Drugiej szansy" widzów czeka sporo nowych wątków i nowych bohaterów. Dotychczas publiczność emocjonowała się burzliwym miłosnym wątkiem zakochanych granych przez Małgorzatę Kożuchowską i Bartłomieja Świderskiego. Teraz na drodze ekranowej Moniki stanie tajemniczy mężczyzna, który namiesza w jej życiu. Grany przez Bartłomieja Topę bohater to władczy prezes telewizji, z którym przyjdzie pracować Boreckiej. Jak ocenia swoją rolę?

Przypomnijmy, że Bartłomiej Topa oprócz wielu ról filmowych ma w swoim dorobku także role serialowe. Są w nich wyraziste postaci, jak Jerzy Sent z "Trzeciego oficera" czy Grzywa z "Watahy". Telewizyjna kariera zaczęła się jednak od łagodniejszego bohatera, Zenka Pereszczako ze "Złotopolskich", który przyniósł przed laty swojemu odtwórcy ogromną popularność.

d36m20e

Chcecie dowiedzieć się, jak Bartłomiej Topa wspomina sławę z czasów emisji "Złotopolskich" i kogo chciał początkowo zagrać w "Drugiej szansie"? Obejrzyjcie nasze wideo.

d36m20e

Podziel się opinią

Share
d36m20e
d36m20e