Trwa ładowanie...
22-02-2016 12:27

"Druga szansa": Bartłomiej Świderski o pracy z Małgorzatą Kożuchowską

"Druga szansa": Bartłomiej Świderski o pracy z Małgorzatą KożuchowskąŹródło: AKPA
d3sjlfl
d3sjlfl

15 lutego na antenie TVN zadebiutował nowy serial - "Druga szansa". W produkcji zobaczyć można plejadę gwiazd, na czele z Małgorzatą Kożuchowską i Bartłomiejem Świderskim. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski aktor opowiedział, jak układała się współpraca na planie z koleżanką po fachu. Co zdradził?

W premierowej produkcji Świderski wciela się w Marcina Kryńskiego, chirurga transplantologa, który przez zaskakujący splot wydarzeń zostaje zamknięty w windzie z Moniką Borecką, graną przez Kożuchowską. Oboje nie spodziewali się wówczas, że los znów ich połączy.

Bohaterowie spotkali się na korytarzach jednego z warszawskich szpitali, w których pracuje przystojny lekarz. Skazana prawomocnym wyrokiem sądu na 80 godzin prac społecznych agentka gwiazd trafi tam, by odbyć karę, pracując jako sprzątaczka. Gdy para znów stanie twarzą w twarz, nie będzie miło. To się jednak zmieni!

d3sjlfl

Przed kamerami między Kożuchowską i Świderskim od początku iskrzyło. A jak było naprawdę na planie? Okazuje się, że to nie był pierwszy raz, gdy ulubieńcy widzów zagrali u swego boku. Czy aktorzy mieli problem z nagrywaniem scen namiętnych pocałunków?

Zobaczcie powyżej zamieszczony klip i dowiedzcie się, jak wyglądała współpraca gwiazd.

(Fot. TVN/x-news.pl)

d3sjlfl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sjlfl