"Druga szansa": 1. odcinek nowego serialu TVN z Małgorzatą Kożuchowską pobił konkurencję

"Druga szansa": 1. odcinek nowego serialu TVN z Małgorzatą Kożuchowską pobił konkurencję
Źródło zdjęć: © TVN / x-news

17.02.2016 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

15 lutego na antenie TVN zadebiutował nowy serial stacji TVN - "Druga szansa". Główną rolę w produkcji gra Małgorzata Kożuchowska. Twórcy zapewne liczyli, że lubiana gwiazda przyciągnie widzów przed ekrany. I nie mylili się! Pierwszy odcinek serii okazał się hitem, zostawiając w tyle konkurencję.

Premierowa produkcja przedstawia losy Moniki Boreckiej - producentki telewizyjnej i agentki gwiazd. To współczesna kobieta sukcesu, która wiedzie pozornie perfekcyjne życie: jest u szczytu kariery zawodowej, ma pieniądze i przystojnego mężczyznę u boku. Szczęśliwa planuje huczne obchody swoich 40. urodzin. Niestety, w wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Zostaje bez pracy i przyjaciół, zostaje odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu i zostaje skazana na prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy w życiu zostaje absolutnie sama - zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń i nadziei.

Małgorzata Kożuchowska i pozostała część ekipy nowego hitu ma powody do zadowolenia. Jak podają Wirtualnemedia, pierwszy odcinek serialu obejrzało blisko 2,6 miliona widzów, czyli niemal co piąta osoba oglądająca wtedy telewizję. W paśmie nadawania nowego serialu TVN był liderem rynku, a "Druga szansa" była tym samym najchętniej oglądaną produkcją.

Drugie miejsce z 13 proc. udziału w grupie wszystkich widzów zajął Polsat, który nadawał wówczas film "Apocalypto". Kolejne (12,7 proc.) przypadło TVP2, prezentującemu w tym czasie kulisy "M jak miłość" oraz dokument o Chinach. Zdecydowanie najgorzej, bo przyciągając zaledwie 5,4 proc. osób, wypadło TVP1 z filmem "Naród Hitlera: Wojna totalna".

Serial "Druga szansa" oglądać można w poniedziałki o godz. 21:30.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także