Druga młodość w "Złotopolskich"

Druga młodość w "Złotopolskich"
Źródło zdjęć: © AKPA

12.10.2010 14:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serialu *"Złotopolscy" Marta (Ewa Ziętek)
od dłuższego czasu żyje pod wrażeniem generała. Moon (Grzegorz Przybył)
regularnie rozgrzewa jej emocje, okazuje wiele zainteresowania, coraz częściej odwiedza, wręcza kwiaty.
*

Spędza sporo czasu spędza w jej restauracji zachwycając się polską kuchnią. Marta uwielbia być adorowana, a generał oczarował ją swoim wizerunkiem. Marzyli o uczestnictwie w wiejskim weselu. Gdy mąż Marty wyjechał do Ameryki, nadarzyła się okazja aby zrealizować te plany. Grzesio poinformował szefową o najbliższym weselu i załatwił zaproszenia.

Marta i Moon przetańczyli całą noc przy muzyce ludowej w udekorowanej weselnie stodole, spędzili romantyczne chwile w sadzie, gdzie padają pierwsze deklaracje, generał wyznaje, że jest dzięki niej szczęśliwy.

Następnego dnia wraca jednak mąż Marty - Wiesiek (Paweł Wawrzecki)
. Zastanawia się gdzie kobieta jego życia mogła spędzić noc. Spada na niego lawina nieszczęść. W komisariacie nastąpiły zmiany, zostaje skierowany na emeryturę, uświadamia sobie, że jego żona zauroczona jest amerykańskim wojskowym.

Marta jest lojalna wobec męża, lecz całkowicie urzeczona szarmanckim generałem. Moon podczas poważnej rozmowy informuje ją o planowanej wycieczce dookoła świata. Proponuje wspólny wyjazd. Marta jest pod wrażeniem, bije się z myślami, ale nawet Marcysia gdy poznaje generała doradza jej wykorzystanie tej okazji. Marta nie potrafi i chyba nie zamierza zapomnieć o generale, propozycja sama w sobie jest równie kusząca. Zdecyduje się na wyjazd u boku wymarzonego mężczyzny. Czy decyzja Marty będzie definitywna? Zapraszamy na kolejne odcinki serialu "Złotopolscy".

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także