Trwa ładowanie...

Dramat Marzeny Kipiel-Sztuki. Nie może się zaszczepić

Aktorkę Marzenę Kipiel-Sztukę boleśnie dotknęła pandemia. Straciła pracę i ledwo wiąże koniec z końcem. W dodatku pogorszyło się jej zdrowie, a przez przewlekłą chorobę nie może zaszczepić się przeciwko COVID-19. Nie ukrywa, że ta sytuacja mocno ją frustruje.

Share
Marzena Kipiel-Sztuka jest znana z serialu "Świat według Kiepskich"
Marzena Kipiel-Sztuka jest znana z serialu "Świat według Kiepskich"Źródło: AKPA
d3zp45a

Marzena Kipiel-Sztuka ostatni rok zapewne chętnie wymazałaby ze swojego życia. Aktorka znana z roli Halinki w serialu "Świat według Kiepskich" ciężko zniosła pandemię koronawirusa. Zaczęło się od kłopotów finansowych. Przez wstrzymanie prac na planie Kipiel-Sztuka nie miała z czego żyć. Pomagała jej sąsiadka. Na tym jednak nie koniec problemów aktorki.

- Mam depresję i dokucza mi samotność. Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer - powiedziała w rozmowie z "Świat&Ludzie".

Choć udało się wznowić zdjęcia do serialu, to Marzenie Kipiel-Sztuce nadal trudno patrzeć z optymizmem w przyszłość. Z bólem serca zrezygnowała z urlopu. Wszystko przez to, że nie może się zaszczepić przeciwko COVID-19.

Gwiazdy, które przyznały się do depresji

- Od dłuższego czasu cierpię na chroniczne zapalenie oskrzeli, co skutkuje podwyższoną temperaturą. To efekt POChP, przewlekłej choroby płuc. Tacy jak ja nie mogą zaszczepić się przeciwko COVID-19, co powoduje, że o wakacyjnych podróżach mogę tylko pomarzyć. Nie chcę narażać siebie i innych na zakażenie, więc siedzę w domu. Mówiąc szczerze, mam tego serdecznie dość - wyznała w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

d3zp45a

Pomimo kiepskiego zdrowia aktorka postanowiła wykorzystać z pożytkiem nadmiar wolnego czasu. Najpierw zajęła się generalnymi porządkami w mieszkaniu, potem zaczęła spisywać swoje wspomnienia.

- Lockdown i pandemiczne obostrzenia spowodowały, że zaczęłam pisać autobiografię. Chociaż uczciwiej byłoby powiedzieć, że ta książka będzie efektem mojej narastającej frustracji, bezsilności i wypalenia zawodowego. "Przerwa na papierosa" - pod takim tytułem ukażą się te moje wspomnienia, mam nadzieję, że jeszcze w tym roku. Wprawdzie jeszcze nie podpisałam na nią umowy z żadnym wydawnictwem, ale co tam, zupełnie się tym nie przejmuję! - dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3zp45a

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zp45a
d3zp45a