Dr Misio nie zagra w Opolu. Jakubik nie spodobał się TVP

54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej "Opole 2017" niewątpliwie zapisze się na kartach historii. Wszystko za sprawą skandalicznych decyzji TVP, która ingerowała w dobór artystów, krytykujących PiS. Po głośnej rezygnacji Maryli Rodowicz ze swojego jubileuszowego koncertu, okazało się, że kolejny zespół nie pojawi się na deskach opolskiego amfiteatru. Tym razem na czarnej liście organizatorów znalazł się Dr Misio, muzyczny projekt Arka Jakubika. Wszystko przez ich "gorszący" teledysk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dr Misio
Dr Misio (Youtube.com)

Dr Misio to muzyczny pastisz, za który odpowiada popularny aktor Arkadiusz Jakubik. Zespół słynie z oryginalnych tekstów, zwariowanych klipów i niezwykłej atmosfery podczas koncertów. Znalazł się on wśród 12 wykonawców, którzy mieli zagrać w opolskim koncercie premier. "Miso" miał pojawić się z piosenką "Pismo". Niestety TVP odwołała jego występ.

Youtube.com
Podziel się

W teledysku do piosenki "Pismo" zespół jest przebrany za księży, którzy piją wódkę, jeżdżą drogimi samochodami i z pogardą odnoszą się do uchodźców. Za reżyserię odpowiada Wojciech Smarzowski.

WP.PL
Podziel się
ONS.pl
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.