Trwa ładowanie...

"Downton Abbey": Najlepszy mini serial telewizyjny w TVN Style

Share
"Downton Abbey": Najlepszy mini serial telewizyjny w TVN Style
Źródło: TVN
d3iyi0q

*"Downton Abbey" to jeden z najpopularniejszych seriali ubiegłego roku. Na rozdaniu najważniejszych nagród telewizyjnych Emmy i Złotych Globów, został uznany za najlepszy "mini serial lub film telewizyjny". Pierwszy sezon "Downton Abbey" natychmiast podbił serca widzów TVN Style. Druga seria brytyjskiego serialu już od 4 lutego.*

"Downton Abbey" to widowiskowy serial kostiumowy o życiu arystokratów i ich służby na edwardiańskim dworze.

W skład obsady wchodzą najlepsi spośród czołowych brytyjskich aktorów: Maggie Smith, Hugh Bonneville oraz Elizabeth McGovern.

d3iyi0q

Już w pierwszych odcinkach drugiego sezonu mieszkańcy "Downton Abbey" będą musieli zmierzyć się z zupełnie nową rzeczywistością. I wojna światowa zmieni życie nie zarówno arystokratów, jak i służby. Gospodarze posiadłości zdecydują się przyjąć pod swój dach rannych żołnierzy, którzy zburzą dotychczasowy porządek panujący w "Downton Abbey".

Z frontu będą napływały coraz bardziej niepokojące wieści. Bohaterów nie ominie także epidemia groźnej grypyhiszpanki”. Mimo trwającej wojny życie w "Downton Abbey" toczy się dalej. Mieszkańcy dworu knują kolejne misterne intrygi, a na światło dziennie wychodzą stare tajemnice.

Wszystkie córki głównego bohatera nie próżnują i przysparzają mu coraz więcej problemów. Oświadczyny, zakazane romanse i namiętności oraz nieoczekiwane powroty.

d3iyi0q

Podziel się opinią

Share
d3iyi0q
d3iyi0q