Trwa ładowanie...

Dowbor i Rock to ojcowie idealni!

Dowbor i Rock to ojcowie idealni!Źródło: Polsat
d2ym6tu
d2ym6tu

[

]( http://www.efakt.pl )

Maciek Dowbor i Maciek Rock to gospodarze nowego show Polsat Cafe "Dzieciaki nie płaczą".

Panowie rozmawiają ze swoimi gośćmi – osobami znanymi z pierwszych stron kolorowych magazynów, na temat ojcostwa, macierzyństwa i wychowania dzieci.

d2ym6tu

– Jeśli gdzieś spotkają się przez przypadek rodzice, to rozmowa zawsze w końcu schodzi na dzieci. A maluchy to niewyczerpana studnia tematów. Wybór wózeczka, łóżeczka, wanienki, czy aparatu do monitorowania oddechu okazuje się frapującym polem do dyskusji. Wiem, co mówię, bo sam jestem ojcem – mówi nam Maciej Rock.

Gwiazdor zdradził nam, że choć świetnie odnajduje się w roli ojca, to wiele też uczy się od swoich gości. Od Haliny Młynkowej i jej męża Łukasza Nowickiego dowiedział się na przykład jak można pogodzić pasję podróżowania z rodzicielstwem. – Podzielili się konkretnymi radami, co należy zrobić, by podróż z maluchami nie okazała się koszmarem – mówi Rock. Ale oprócz rozmów z gwiazdami w programie nie zabraknie porad psychologa, czy informacji o miejscach, w które można się wybrać z maluchem. Gospodarze show podpowiedzą też jak rozsądnie wydać becikowe.


Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Ola Szwed nie chce wygrać?!

d2ym6tu

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ym6tu