Dorota Zawadzka oburzona książką o wychowywaniu dzieci. Szczególnie fragmentem o homoseksualiźmie

Dorota Zawadzka oburzona książką o wychowywaniu dzieci. Szczególnie fragmentem o homoseksualiźmie
Źródło zdjęć: © East News
Grzegorz Kłos

01.03.2020 13:20, aktual.: 01.03.2020 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy z "przesytu energii kobiecej" wasz syn może zostać gejem? Znana psycholog w swojej nowej książce twierdzi, że tak. Dorota Zawadzka nie kryje oburzenia.

To mogła być dla Doroty Zawadzkiej kolejna spokojna niedziela. Spokój Superniani zburzyła lektura najnowszej książki Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej "Instrukcja obsługi dziecka".

Miller to znana psycholożka, psychoterapeutka, nauczycielka akademicka i felietonistka "Zwierciadła". Z kolei Giżyńska jest reżyserką i autorką spotów reklamowych i akcji społecznych.

"Instrukcja obsługi dziecka" to ich kolejna wspólna książka. I okazuje się, że kontrowersyjna.

Dorota Zawadzka jest w trakcie jej lektury i dała upust emocjom na swoim FB.

"Bardzo cenię Katarzynę Miller. Dlatego jestem szczerze poruszona, żeby nie powiedzieć zbulwersowana... Kilka screenów od znajomej Anette z Twittera. Strach NIE może być narzędziem NIGDY. Treści o powodach homoseksualizmu także nie mogę zaakceptować. Katarzyna Miller, co tu się wydarzyło?" - grzmi Zawadzka.

Superniania w swoim poście oznaczyła profil "Zwierciadła", które wydało książkę, i zaprosiła obserwatorów na relację live o 20:30 w niedzielę.

Swój wpis zilustrowała kilkoma zdjęciami zawartości książki. Zawadzka wrzuciła na FB m.in. fotkę strony, na której czytamy m.in.:

"Nie mów do niego słodkim głosem, używając zawsze zwrotu 'synku'. Mów do niego po imieniu i normalnym tonem. Nie mów do niego rzeczy typu 'Dziewczyny będą za tobą szalały'. Nie mów o nim przy koleżankach 'Mój mały mężczyzna' lub 'Mój przystojniak'. Nie rób z syna swojego partnera życiowego! To może skończyć się tym, że z przesytu energii kobiecej zostanie homoseksualistą".

Poniżej możecie zapoznać się w całości z przytoczonym wyżej fragmentem i innymi, które opublikowała na FB Zawadzka.

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (66)
Zobacz także