Trwa ładowanie...

Dorota Wysocka-Schnepf wraca do "Wiadomości"

Dorota Wysocka-Schnepf wraca do "Wiadomości"Źródło: AKPA
d34ozss
d34ozss

Dorota Wysocka-Schnepf znów prowadzić będzie główne wydania „Wiadomości” w TVP 1. W serwisie dziennikarka pojawi się na początku lipca br.

Wysocka-Schnepf w rozmowie z Wirtualnemedia.pl poinformowała, że będzie pełniła kilka dyżurów w miesiącu, jednak kwestia ich częstotliwości „jest elastyczna i będzie ustalana na bieżąco”. Do Warszawy dziennikarka przylatywać będzie z Madrytu, gdzie mieszka na co dzień.

Pierwsza o powrocie dziennikarki do “Wiadomości” napisała „Rzeczpospolita”. Podała ona, że Wysocka-Schnepf będzie miała od 3 do 5 dyżurów miesięcznie, jej pensja wyniesie 20 tys. złotych miesięcznie, a swój kontrakt miała omawiać osobiście z prezesem Juluszem Braunem.

Wyscoka-Schnepf dementuje jednak te informacje. - Nieprawdą jest, że moja praca na rzecz TVP będzie polegała na prowadzeniu wyłącznie od 3 do 5 dyżurów w „Wiadomości”. Nieprawdą jest, że wysokość mojego honorarium uzgadniałam z prezesem TVP. Grubą nieprawdą jest, jakobym miała zarabiać 20 tys. zł miesięcznie - napisała w przesłanym Wirtualnemedia.pl oświadczeniu.

d34ozss

Dziennikarka była już związana z “Wiadomościami” w okresie od października 2004 do marca 2010 roku, gdy od prowadzenia programu odsunął ją ówczesny jego szef Jacek Karnowski.

- Powodem decyzji o odsunięciu Doroty Wysockiej-Schnepf od prowadzenia „Wiadomości” były złe wyniki badań wizerunkowych dotyczących prezenterów programu. Wypadła w nich najsłabiej. Dodatkowo na decyzję wpłynął fakt, że pani Wysocka mieszka w Madrycie, co często utrudniało współpracę z naszą redakcją - mówił wtedy portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Karnowski.

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d34ozss

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d34ozss
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34ozss