Trwa ładowanie...

Dorota Wellman bez Marcina Prokopa w wakacyjnym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Internauci mocno zaskoczeni

Duet Doroty Wellman i Marcin Prokopa jest uwielbiany przez widzów. W związku z tym każdy ich samodzielny występ spotyka się ze zdziwieniem. Obok Doroty Wellman 4 sierpnia w programie śniadaniowym zasiadł Marcin Sawicki.

Share
Dorota Wellman bez Marcina Prokopa w wakacyjnym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Internauci mocno zaskoczeni
Źródło: ons.pl, Fot: ons.pl
d3zigzy

Wellman i Prokop od wielu lat prowadzą razem "DD TVN". Luzem, wciągającymi rozmowami i poczuciem humoru zaskarbili sobie sympatię widzów.

Chwilę przed rozpoczęciem programu na Facebooku pojawiła się informacja o prowadzących. "Jesteście już? Za chwilę zaczynamy! #DzieńDobryWakacje poprowadzi Dorota Wellman i Marcin Sawicki" i opublikowano zdjęcia dziennikarzy.

Jakież było zdziwienie, że obok Doroty Wellman pojawił się Marcin, ale Sawicki, a nie Prokop. "Przecież miał być Marcin Prokop i Dorotka? O co tu chodzi?", ”Gdzie jest Prokop?", "Jestem troszkę zaskoczona innym Marcinem" – pisali internauci.

d3zigzy

Co ciekawe, często nowe duety poddawane są krytyce, niekiedy bardzo ostrej. Tym razem nie pojawił się hejt. Wręcz przeciwnie. "Pan Marcin, świetna robota. Bardzo dobrany duet", "Wszystkie Marciny są super. Bardzo fajnie się was oglądało", "Marcin Sawicki też jest fajny" – wypowiadali się widzowie.

d3zigzy

Podziel się opinią

Share
d3zigzy
d3zigzy