RozrywkaDorota Szelągowska zrobiła "totalny remont" w Gdańsku. Spektakularny efekt

Dorota Szelągowska zrobiła "totalny remont" w Gdańsku. Spektakularny efekt

Dorota Szelągowska zrobiła remont, a efekt powala
Dorota Szelągowska zrobiła remont, a efekt powala
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

06.10.2020 11:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska wraz ze swoją ekipą ruszyła w Polskę, by pomóc znajdującym się w potrzebie. Oczywiście przeprowadzając remonty i dając domom i mieszkaniom nowe życie. Ma już za sobą pierwszą spektakularną metamorfozę.

Dorota Szelągowska ruszyła z nowym programem. W "Totalnych remontach" ma przeprowadzić z ekipą generalne remonty dziesięciu mieszkań i domów w różnych częściach Polski.

To program niezwykle podobny do "Nasz nowy dom", który od lat z powodzeniem prowadzi na Polsacie Katarzyna Dowbor. W przypadku domów do remontu z programu Szelągowskiej, ich właścicieli do programu w tajemnicy zgłosili bliscy.

Ta niezwykła niespodzianka to wyraz wdzięczności za bezinteresowność i gotowość do poświęceń, jakie ci zawsze im okazywali.

Projektantka w odwiedzanych miejscach nie tylko zastanie fatalnie zagospodarowane przestrzenie, ale zapozna się także z historiami wspaniałych osób. Ekipa z prowadzącą na czele będzie miała tylko tydzień, by zupełnie odmienić wnętrza domów.

Program zadebiutował na antenie TVN 5 października. Pierwszym przystankiem Szelągowskiej i jej ekipy był Gdańsk. To tam pomogła Stefanowi. Młody mężczyzna został zgłoszony do programu przez swoją przybraną mamę. Dzieciństwo spędził w pogotowiach rodzinnych, rodzinach zastępczych lub u babć.

Po babci odziedziczył mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, ale w opłakanym stanie – wymagające generalnego remontu. Wraz z młodą żoną potrzebował pomocy.

Dorota Szelągowska postanowiła im pomóc i zrobić niespodziankę. Wyremontowała mieszkanie i urządziła je ze smakiem, zostawiając ważne dla Stefana elementy (w tym pianino po babci). Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania bohaterów. Surowe lokum zmieniło się w przytulne i stylowe mieszkanie. Zobaczcie sami!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także