ycipk-4meptm

Dorota Szelągowska wygląda zjawiskowo na ramówce TVN-u. Chwali się dekoltem i nową figurą

Dorota Szelągowska pojawiła się na jesiennej ramówce TVN-u. Stacji, w której prowadzi programy o projektowaniu wnętrz. Podczas eventu gwiazda pochwaliła się głębokim dekoltem. Widać też, że sporo schudła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Szelągowska pochwaliła się nową figurą na ramówce TVN.
Dorota Szelągowska pochwaliła się nową figurą na ramówce TVN. (East News)
ycipk-4meptm

Dorota Szelągowska to chyba najbardziej znana projektantka wnętrz w Polsce. Odkąd w 2014 r. jej pierwszy program "Dorota was urządzi" zadebiutował na antenie stacji TVN Style, gwiazda ma pełne ręce roboty. Od tamtej pory prowadziła wiele autorskich projektów w telewizji, były to m.in.: "Polowanie na mieszkanie", "Domowe rewolucje", "Dorota inspiruje" oraz "Tu jest pięknie".

ZOBACZ TEŻ: Szelągowska na Telekamerach: "Wolałabym teraz zrywać boazerię ze ściany"

ycipk-4meptm

Szelągowska od lat jest wierna stacji TVN oraz należącej do koncernu platformy HGTV. Naturalnym jest, że gwiazdy nie mogło zabraknąć na prezentacji najnowszej, jesiennej ramówki TVN-u. Na zdjęciach z eventu Dorota Szelągowska prezentuje się znakomicie!

East News
Podziel się

Gwiazda założyła czarne, pasujące do siebie spodnie oraz marynarkę. Córka Katarzyny Grocholi nigdy nie ukrywała, że nie nosi rozmiaru 36. Jednak nam wydaje się, że teraz niewiele jej brakuje, bo Dorota niknie w oczach.

ONS.pl
Podziel się
ycipk-4meptm

Uwagę przyciąga również głęboki dekolt oraz delikatna, złota biżuteria. W makijażu Szelągowska stawia na prostotę. Wielokrotnie udowadniała przecież, że nie musi się malować, aby wyglądać świetnie.

Polub WP Teleshow
ycipk-4meptm
ycipk-4meptm