Trwa ładowanie...
d3o7jvq

Dorota Szelągowska pokazała się pierwszy raz po porodzie. Takiej okazji nie mogła sobie odpuścić!

Gwiazda programów o urządzaniu wnętrz niedawno została mamą, dla ścisłości - po raz drugi. Wanda urodziła się 7 stycznia, a jej mama tydzień później zaplanowała sobie pierwsze "wychodne", a może spacer z córeczką? Jedno jest pewne - miała naprawdę dobry powód, by opuścić swoje pięknie urządzone cztery ściany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska (Facebook.com)
d3o7jvq

Szelągowska postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z tej okazji spotkała się z ulubieńcem kobiet, które kochają wnętrzarskie wyczyny Szelągowskiej i jej pomocnika. Mowa oczywiście o sympatycznym stolarzu Darku. Na swoim profilu na Facebooku napisała: "Darek Stolarz zaprasza na warsztaty- dziś o 12:00 w kawiarni na ul. Tamka 49!!! Będziecie? Uściski Do.".

Szelągowska nic nie wspomniała o powrocie do życia publicznego, pracy, dziecku, ale fani zwrócili uwagę i na ten aspekt.

"Pani Dorotko! Wygląda Pani znakomicie, pięknie, ale proszę trochę zwolnić, nie narzucać sobie takiego tempa, dopiero tydzień jak Pani urodziła", "Dobrze panią znów zobaczyć uśmiechniętą", "Pani Dorotko gratulacje córeczki niech się dobrze chowa" - czytamy w komentarzach.

Niedawno 37-letnia Szelągowska oficjalnie potwierdziła, że jej córeczka jest już na świecie. Podziękowała za życzenia i dodała, że Wanda obchodzi urodziny razem ze stacją HGTV Polska. Wpis był, między innymi, dowodem na to, że dziecko gwiazdy telewizji nie jest "bliźniakiem" syna Adama Sztaby, pierwszego męża Doroty. Mały Leo 11 stycznia skończył bowiem dwa lata.

Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska wreszcie się pojednają?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3o7jvq

Podziel się opinią

Share
d3o7jvq
d3o7jvq