Dorota Szelągowska jest po trzecim rozwodzie. Buduje kolejny dom

Dorota Szelągowska jest po trzecim rozwodzie. Buduje kolejny dom
Dorota Szelągowska jest po trzecim rozwodzie. Buduje kolejny dom
Źródło zdjęć: © AKPA

13.05.2021 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości telewizyjnych. Pomimo ostatnich niepowodzeń w życiu prywatnym gwiazda nie poddaje się i postawiła sobie kolejny wielki cel.

Dorota Szelągowska rozpoczęła swoją przygodę z telewizją, mając zaledwie 18 lat. W 1998 r. prowadziła "Rower Błażeja" na antenie TVP1. Jednak największą sławę zdobyła za sprawą programów jak "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Stąd dziś jest uznawana za najsłynniejszą dekoratorkę wnętrz. Gwiazda miała trudne dzieciństwo, ale dziś sama może przyznać, że osiągnęła wielki sukces w życiu zawodowym.

Niestety w życiu prywatnym Szelągowskiej nie było tak kolorowo. Niedawno gwiazda rozwiodła się ze swoim trzecim mężem. Początkowo pojawiły się plotki, że problem w ich związku pojawiły się z powodu pandemii koronawirusa. Prezenterka wyznała, że rozstała się z mężem znacznie wcześniej.

W najnowszej rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Szelągowska zdradziła, że przygotowuje się na kolejne wyznanie, którym będzie budowa nowego domu.

- Poza telewizją życie istnieje. Za chwilę rozpoczynam budowę domu, o którym od zawsze marzyłam i do którego dążyłam, mam już nawet zakupione siedlisko. Nie będzie to agroturystyka, ale jak już będę bardzo bogatą osobą, przerobię to miejsce. Będzie można się tam spotkać, organizować warsztaty, wypocząć - powiedziała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także