Trwa ładowanie...

Dorota Gawryluk została szefową "Wydarzeń" w Polsacie

Share
Dorota Gawryluk została szefową "Wydarzeń" w PolsacieŹródło: AKPA
dt888dc

Jak informuje Polsat, Dorota Gawryluk objęła stanowisko szefowej "Wydarzeń". Będzie odpowiedzialna za trzy wydania programu - główne o godz. 18.50, popołudniowe o 15.50 i najnowsze, wieczorne o 22.00 (emisja od 7 marca br.). Nie oznacza to jednak, że dziennikarka zrezygnowała z pracy na antenie. Wciąż będzie jedną z prowadzących główne wydanie informacyjnego programu Polsatu, a od 5 marca br. poprowadzi nowy program na żywo w Polsat News - "Prezydenci i Premierzy".

- To z jednej strony powód do satysfakcji, a z drugiej wyzwanie. Jestem przekonana, że wspólnie z całym zespołem "Wydarzeń" i Polsat News będziemy nadal tworzyli najlepszy, najbardziej rzetelny i obiektywny program informacyjny wśród wszystkich polskich stacji telewizyjnych. Tak jak dotychczas będziemy przedstawiać najważniejsze wydarzenia w sposób interesujący dla widza i dający mu pełną wiedzę o Polsce i świecie - powiedziała prezenterka.

Przypomnijmy, że pierwsze kroki dziennikarskie Dorota Gawryluk stawiała w telewizji Polsat na początku lat 90. Najpierw była reporterką, a następnie awansowała na prowadzącą programu informacyjnego. W 2001 roku została zastępcą szefa programu "Informacje" oraz "Polityczne graffiti". Była także odpowiedzialna za magazyn "Interwencja".

dt888dc

W 2004 roku Dorota Gawryluk przeszła do TVP, gdzie utrzymała się do 2007 roku. Przez ten czas była prezenterką "Wiadomości", lecz po głośnym odejściu prezesa TVP Bronisława Wildsteina oraz kolegów z "Wiadomości", udała się na miesięczny urlop. Nie wróciła już na Woronicza i przyjęła propozycję prowadzenia "Wydarzeń" w Polsacie. Była również przez rok gospodynią programu publicystycznego "Dorota Gawryluk - Konfrontacje".

Zobacz także: Jakub Wesołowski o pracy dla różnych telewizji

dt888dc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt888dc