Dorota Gardias o wyborach miss: "To powinno się już skończyć"

Dorota Gardias o wyborach miss: "To powinno się już skończyć"
Dorota Gardias o wyborach miss: "To powinno się już skończyć"
Źródło zdjęć: © AKPA

30.01.2021 17:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W piątkowym odcinku "Dzień dobry TVN" gościła Katarzyna Synowiec, Miss Nastolatek 2020, a także Dorota Gardias, dla której wybory miss nie są czymś obcym. Znana pogodynka stwierdziła, że tego typu konkursy są już reliktem przeszłości i powinny całkowicie zniknąć.

Gościem piątkowego wydania "Dzień Dobry TVN" była m.in. Katarzyna Synowiec. Piękna 17-latka została wybrana Miss Nastolatek 2020. Pochodząca z Drezdenka (woj. lubuskie) dziewczyna pokonała aż 23 innych kandydatek, by zdobyć ten tytuł. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą opowiedziała, jak widzi swoją dalszą przyszłość.

- Mam nadzieję, że ten konkurs jest właśnie takim oknem na świat i da mi możliwość spełnić się w zawodzie - wyznała.

W studiu "Dzień dobry TVN" zasiadła też Dorota Gardias, która w 1995 r. sama zdobyła tytuł Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego. Pogodynka zdradziła, że wygrana w takim konkursie może być przepustką do dalszej kariery, jeśli podejmie się właściwe decyzje. W trakcie rozmowy Ewa Drzyzga zapytała Gardias, czy jest sens organizować wybory miss w dzisiejszych czasach, nawiązując do powszechnych opinii, że tego typu wydarzenia są już reliktem przeszłości.

– To nawet nie chodzi o to, że to jest relikt przeszłości, ale jak sobie tak analizowałam wczoraj to wszystko, trochę poczytałam na ten temat, pooglądałam te zdjęcia, różne filmiki, jeszcze różne są doniesienia z zewnątrz o różnych trudnych sytuacjach. To myślę sobie, że to powinno się już zakończyć. Już czas. Takie jest moje zdanie – odpowiedziała popularna pogodynka.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także