Trwa ładowanie...

Dorota Gardias: Kobietą roku według TVN Turbo i Playboy'a!

Na tegorocznej gali "Męska rzecz" organizowanej przez TVN Turbo, tytuł kobiety roku otrzymała Dorota Gardias. Popularna pogodynka stacji TVN, w swojej kategorii pokonała inne nominowane piękności: Nataszę Urbańską i Martynę Wojciechowską.

Dorota Gardias: Kobietą roku według TVN Turbo i Playboy'a!Źródło: AKPA
d2uib5p
d2uib5p

Miniona gala była już piątym tego typu podsumowaniem. Dziennikarze kanału TVN Turbo typują najlepsze odkrycia kończącego się roku w poszczególnych kategoriach: samochód, hobby i sport, gadżet i elektronika, na co dzień, grand prix jury, które później będą mogły promować się prestiżowym tytułem "Męska rzecz". Jednak najwięcej emocji wzbudza kategoria specjalna, jaką jest tytułu Kobiety Roku TVN Turbo, przyznawany w porozumieniu z magazynem "Palyboy".

W tym roku, do tej kategorii nominowane były: Natasza Urbańska, Martyna Wojciechowska i Dorota Gardias. Zaszczytny tytuł powędrował w ręce tej ostatniej, prezenterki TVN kojarzonej przede wszystkim z serwisem prognozy pogody.

Tegoroczną galę poprowadzili wspólnie: Marcin Prokop i Katarzyna Pakosińska, a atrakcją muzyczną wieczoru był występ Mariny Łuczenko.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2uib5p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uib5p