Karolina Gilon pokazała, jak mieszka. Wystrój powala na kolana

Karolina Gilon pokazała, jak mieszka!
Karolina Gilon pokazała, jak mieszka!
Źródło zdjęć: © AKPA | Baranowski

26.02.2021 08:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Gilon znana jest widzom przede wszystkim z bycia prowadzącą "Love Island". Program przyniósł gwieździe jeszcze większą rozpoznawalność - tym samym spełnił jej marzenie o pracy w telewizji. Jak mieszka modelka?

Karolina Gilon to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w show-biznesie. Jej kariera rozpoczęła się w 2013 roku. To właśnie wtedy 24-letnia wówczas dziewczyna z Mazur zdecydowała się dołączyć do serialu "Miłość na bogato". Dwa lata później zdecydowała się spróbować w "Top Model" i udało jej się. Karolina Gilon zajęła 4. miejsce. W 2016 r. zadebiutowała jako prowadząca "DeFacto" w TTV, a rok później pojawiła się w programie "Druga twarz" jako współprowadząca.

W 2019 r. została prowadzącą "Love Island. Wyspa miłości". Dzięki temu gwiazda zobaczyła, jak wygląda życie w słonecznej Hiszpanii. Mimo słońca i pysznego jedzenia, Karolina Gilon uwielbia wracać do stolicy, gdzie ma mieszkanie. Modelka często chwali się na swoim instagramowym profilu, jak ono wygląda.

Jak wygląda mieszkanie Karoliny Gilon?

Okazuje się, że Karolina Gilon ma fantastyczny gust. W jej mieszkaniu nie brakuje roślin i obrazów, które zdobią jej ściany. Zacznijmy jednak od kuchni, do której wchodzi się krótkim, otwartym korytarzem. To miejsce jest utrzymane w brązowo-białej kolorystyce. Kuchnię od drugiego pomieszczenia oddziela szklana ściana z czarną ramą.

Tak mieszka Karolina Gilon
Tak mieszka Karolina Gilon© Instagram, @karolinagilonofficial
Tak mieszka Karolina Gilon
Tak mieszka Karolina Gilon© Instagram, @karolinagilonofficial

W salonie znajduje się brązowa kanapa i masa roślin. W tym pomieszczeniu z pewnością łatwo się zrelaksować. Sypialnia również jest urządzona w świetnym guście. Znajduje się tam toaletka, przy której Karolina Gilon robi swój makijaż, a na ścianach znajduje się masa obrazów.

Tak mieszka Karolina Gilon
Tak mieszka Karolina Gilon© Instagram | @karolinagilonofficial
Tak mieszka Karolina Gilon
Tak mieszka Karolina Gilon© Instagram | @karolinagilonofficial

Zobacz także: Karolina Gilon: Widzę się w roli jurorki. Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także